Tu esi šeit
Sākums > Latvijā > Juraša uzņēmums sniedzis konsultācijas “PNB bankai”

Juraša uzņēmums sniedzis konsultācijas “PNB bankai”

de facto” zināms, ka līgumā noteikts, ka izpildītājam jāsniedz juridiskie un konsultāciju pakalpojumi tirgus, tā dalībnieku darbības izpētē, un jāpiedāvā praktiski risinājumi. 

Jau pēc intervijas ar “de facto” Jurašs vēlējās papildināt iepriekš teikto, apgalvojot, ka uzņēmums veicis aktivitātes, tajā skaitā skaidrojošo darbu iestādēs, lai tiktu uzsāktas izmeklēšanas par dažādu personu iesaisti kukuļu pieprasīšanā no “PNB bankas”. 
Jurašam licies pašsaprotami, ka viņam kā ilggadējam KNAB darbiniekam banka prasījusi padomus. Jurašs gan saka, ka nav drīkstējis izmantot KNAB ievāktās ziņas, piemēram, par Rimšēviču. 

“PNB bankas” maksātnespējas administrators Vigo Krastiņš par bankas maksājumiem “Immunitas” nebija informēts, bet, pārbaudot atskaites, kuru saturu neatklāja, secinājis, ka pakalpojumi bankai tiešām sniegti. 

Bankas agrākais lielākais akcionārs Guseļņikovs, kurš visaktīvāk “PNB bankas” vārdā publiski sūdzējās par dažādām valsts iestādēm, raidījumam apgalvoja, ka viņam personīgi ar Jurašu nekādas vienošanās nav bijušas un pieļāva, ka bankai tāda varēja būt.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!