Tu esi šeit
Sākums > Auto > Covid-19′ ievieš izmaiņas CSDD darbībā; atceļ teorijas un braukšanas eksāmenus

Covid-19′ ievieš izmaiņas CSDD darbībā; atceļ teorijas un braukšanas eksāmenus

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī saistībā ar “Covid-19”, no 16. marta ir noteiktas izmaiņas CSDD pakalpojumu saņemšanā. Tiks nodrošināti visi klientiem būtiskākie pakalpojumi, taču tiek atcelti autovadītāju teorijas un praktiskās braukšanas eksāmeni, portālu informēja CSDD.

Tāpat iedzīvotāji tiek aicināti izmantot pakalpojumus attālināti – e-vidē.

Klātienes pakalpojumi – transportlīdzekļu reģistrācijā un autovadītāju apliecību izsniegšanā turpmāk tiks nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tiem varēs pieteikties no 16. marta pulksten 14.

Automašīnu tehniskā apskate tiks nodrošināta ierastajā kārtībā.

Kā norāda CSDD, tikai izmantojot e-pakalpojumu būs iespējams veikt transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites, transportlīdzekļa norakstīšanu un Latvijā reģistrētu transportlīdzekļu īpašnieku maiņu.

Savukārt numurzīmju maiņa vairs netiek sniegta sakarā ar ārkārtēju situāciju. To glabāšanas termiņš tiek pagarināts par ārkārtas situācijas laiku un autovadītāji tās varēs saņemt pēc 14. aprīļa.

Pēc iepriekšēja pieraksta notiks tādi pakalpojumi kā pirmreizējā reģistrācija, nozaudētu vai nozagtu numurzīmju saņemšana un citi neatliekami pakalpojumi.

CSDD norāda, ka teorētisko un praktiskās braukšanas eksāmenu pieņemšana tiek pārtraukta. Eksāmenu norise tiks atjaunota pēc ārkārtējās situācijas beigām un visi līdzšinējie pieraksti tiks pārcelti. Arī eksāmenu kārtošanas un kursu beigšanas termiņi tiek pagarināti par ārkārtas situācijas laiku.

Savukārt vadītāja apliecības maiņai varēs pierakstīties pa tālruni pēc iepriekšēja pieraksta.

Transportlīdzekļu tehniskā apskate tiks veikta esošajā kārtībā. Klienti tiek aicināti visus maksājumus veikt e-pakalpojumos jau pirms tehniskās apskates, savukārt, ja stacijā ir izveidojusies rinda, klientus uzgaidīt savos transportlīdzekļos.

Avots

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!