Tu esi šeit
Sākums > Latvijā > Malumednieka “inovācijas” – paštaisīts 9 mm ierocis ar termotēmēkli

Malumednieka “inovācijas” – paštaisīts 9 mm ierocis ar termotēmēkli

Nesen ticis aizturēts kārtējais, taču zināmā mērā neordinārs malumednieks. Neparasts bija ierocis, ar ko viņš medīja.

Šaujamais bija izgatavots no vecas bises un pielāgots šaušanai ar 9 mm pistoles patronām. Kriminālprocess vēl turpinās, bet vīrietis jau ir pilnībā atzinis savu vainu.

“Stopiņu novada Ulbrokas apkaimes mednieki un iedzīvotāji ilgu laiku pa kripatām piegādāja informāciju, un mums beidzot izdevās izskaitļot, kur malumednieks siro un kad. Atradām nelegālās barotavas un torni, kas neilgi pēc fakta konstatācijas pazuda. Divus gadus mēs mēģinājām dabūt viņu rokā! Vīrieti izdevās aizturēt brīdī, kad viņš nakts melnumā ar ieroci devās iekšā medību platībās. Mums vairs nebija nekādu šaubu par viņa ieceri, un malumednieks tika aizturēts,” pastāsta Valsts policijas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja inspektors Juris Veispals.

Veicot izmeklēšanu, izrādījās, ka malumednieks ir bijušais policists. Mednieka apliecības vai medību ieroča viņam nebija, toties bija pašaizsardzības ieroča nēsāšanas atļauja. Izmantojot situāciju, viņš neierobežotā daudzumā varēja iegādāties pistoles patronas. Apķērīgais vīrs šaujamo bija izgatavojis no vecas bises. Viņš pat bija iemanījies iezāģēt lodi, lai, saskaroties ar dzīvnieka ķermeni, tā darbotos līdzīgi ekspansīvajām medību lodēm. Ierocis bija aprīkots ar termotēmēkli, ko mūsu valstī nav atļauts uzstādīt uz medību ieroča.

Avots

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!