Tu esi šeit
Sākums > Nebūšanas > Lai atgūtu nozagto “BMW”, īpašniekam liek maksāt naudu par informāciju

Lai atgūtu nozagto “BMW”, īpašniekam liek maksāt naudu par informāciju

Jūrmalniece Oļesja ir viena no trīsdesmit autoīpašniekiem Jūrmalā, kuriem pagājušajā gadā nozaga automašīnu. Cietusī uzskata, ka policija rīkojusies pārāk gausi, lai atgūtu sirdij tuvo “Toyota Yaris” modeli. Oļesja skumst pēc nozagtās automašīnas

Engures ielas galā esošās katlumājas videonovērošanas kamerā redzams, kā nakts aizsegā baltā “Toyota” izripo no daudzdzīvokļu nama pagalma un nogriežas pilsētas centra virzienā.

“Sanāk, ka pirmajās dienās policija ar manu gadījumu varēja kaut ko ieraudzīt, varbūt – atrast. Viņiem bija iespēja. Man ir pretenzija tāda, ka policija ar manu lietu slikti strādāja,” norāda cietusī.

Izmeklēšanu uzsāka Jūrmalas policijas iecirkņa inspektori. Tomēr līdz pat šai dienai Oļesja nezina, ko likumsargiem izdevies atklāt, neskaitot viena videonovērošanas ieraksta parādīšanu.Jānis CelmiņšValsts policijas Jūrmalas iecirkņa priekšnieks

Uz doto brīdi policijā notiek izmeklēšana, tāpēc diemžēl sīkāku informāciju par tiem apstākļiem un par to, ko tad uz doto brīdi veic policija vai kas ir veikts, diemžēl mēs sniegt nevaram.

Un gadījumā, ja cietušajai ir kaut kādi jautājumi vai pretenzijas uz policijas darbu šajā kriminālprocesā, tad viņa droši var vērsties Jūrmalas prokuratūrā, kas ir uzraugošā instance, un tālāk jau prokuratūra veiks pārbaudi, vai tiešām policijas darbinieki veic izmeklēšanu atbilstoši likumam.

Oļesja uzreiz pēc autozādzības arī cerēja uz sociālo tīklu palīdzību. Taču tā vietā teju atkal nokļuva ļaundaru nagos. Drīz pēc informācijas publicēšanas “Facebook” Oļesja uzrakstīja kāds vīrietis, kurš piedāvāja palīdzību automašīnas atgūšanā.

Avots
BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!