Tu esi šeit
Sākums > Auto > ‘Rīgas Taksometru parks’ uzvarējis Valsts dzelzceļa administrācijas iepirkumā par transporta pakalpojumiem

‘Rīgas Taksometru parks’ uzvarējis Valsts dzelzceļa administrācijas iepirkumā par transporta pakalpojumiem

Otrdien, 21. janvārī, reģistrētas ziņas par AS “Rīgas Taksometru parks” uzvaru publiskā iepirkuma konkursā par transporta pakalpojumu sniegšanu Valsts dzelzceļa administrācijai ar vieglajām automašīnām un autobusiem. Līgumcena – 41,99 tūkstoši eiro, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

“Lursoft” dati rāda, ka pēdējo divu gadu laikā “Rīgas Taksometru parks” uzvarējis piecos publiskā iepirkuma konkursos, to pasūtītāji bijuši Olaines novada pašvaldība, Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija un Valsts dzelzceļa administrācija.

“Rīgas Taksometru parks” patiesais labuma guvējs ir Leopolds Muižnieks, kurš, kā liecina “Lursoft” pieejamā informācija, ir arī automobiļu apkopes un remonta uzņēmuma SIA “RTP Serviss” patiesais labuma guvējs.

“Rīgas Taksometru parks” 2018. gadā apgrozīja 6,14 miljonus eiro, par 4,75% mazāk nekā gadu iepriekš. Pēdējos trīs gadus uzņēmums strādājis ar zaudējumiem, tiem 2018. gadā sasniedzot 329,32 tūkstošus eiro. Kā uzņēmums norādījis savā gada pārskatā, 2018. gadā ieņēmumi no vieglo taksometru pārvadājumiem samazinājušies par 17,1%, ieņēmumi no regulārajiem maršruta pārvadājumiem ar autobusiem auguši par 5,6%, savukārt korporatīvo klientu apkalpošanas ienākumi palielinājušies par 5%.

Avots
BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!