Tu esi šeit
Sākums > Latvijā > Video: Veikali aizveras viens pēc otra! Kāda ir problēmu māktā t/c “Mols” nākotne?

Video: Veikali aizveras viens pēc otra! Kāda ir problēmu māktā t/c “Mols” nākotne?

Vairāku tirdzniecības centra (t/c) “Mols” veikalu klienti saņēmuši ziņas par tirgotavu aiziešanu no “Mola”. Kā t/c konstatēja “Bez Tabu”, daudzi veikali jau slēguši savas durvis. T/c “Mols” apmeklētāji vaicā, vai veikalu slēgšana saistīta ar plaisām lieltirgotavas griestos, par kurām pagājušogad plašākai sabiedrībai vēstība “Bez Tabu”.

Pagājušā gada rudenī “Bez Tabu” stāstīja par plaisām t/c “Mols” pirmā stāva griestos. Kosntrukciju stiprināšanai tika uzstādīti pagaidu balsti. Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) uzdeva veikt padziļinātu izpēti, pēc kuras tika secināts, ka pagaidu risinājumi pilnībā nodrošina bojāto pārsegumu nestspēju un objekts ir darbiniekiem un apmeklētājiem drošs.

Šogad vairāku “Mola” veikalu klienti saņēmuši vēstis no iecienītākajām tirgotavām par veikalu slēgšanu drīzumā. “Bez Tabu” tirdzniecības centrā pārliecinājās, ka vairāki veikalnieki jau pametuši telpas, tāpat vēl kāds grasās to darīt. T/c apmeklētāji vaicā: vai veikalu slēgšana saistāma ar konstrukciju defektiem, vai drīzimā gaidāma visa t/c slēgšana, piemēram, uz remontdarbu laiku?

“Molā” uzrunātie vairāku veikalu darbinieki stāsta, ka viņu pārstāvētie veikali slēgs durvis “Molā”, lai pārvāktos citviet; vēl kāds saka, ka “Mols” neesot konkurētspējīgs, esot jūtams apmeklētāju trūkums. Tomēr visi uzrunātie noliedz baumas par “Mola” slēgšanu. Baumas kliedē arī t/c “Mols” vadītāja Una Tukiša.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!