Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Video: policija atklāj jaunu informāciju par notikušo kvadricikla traģēdija Madonas pusē.

Video: policija atklāj jaunu informāciju par notikušo kvadricikla traģēdija Madonas pusē.

Kāds ceļu satiksmes negadījums raisījis plašas diskusijas sociālajos tīklos, interneta portālos un daudzu motobraucēju starpā – Madonas pusē, iebraucot pāri ceļam pārvilktā trosē, bojā gājis kāds vīrietis. Kas šobrīd zināms par notikušo, un kā izskatījās vietā, kur notikusi nelaime?

Svētdienas pēcpusdienā Madonas pusē uz kāda zemes ceļa, kas ved no Zelgauskas Gaiziņkalna virzienā, vairāki vietējie piefiksējuši neatliekamās medicīniskās palīdzības busiņu, kas, sirēnām skanot, aiztraucies pa citkārt tik kluso ceļu.

Vietējais iedzīvotājs Vasīlijs, redzot, ka neilgi pēc pirmā auto drīz vien sekojis arī otrais, kopā ar dēlu nolēmis braukt lūkoties, kas tad īsti apkaimē atgadījies. Pārāk tālu gan nav nācies braukt, jo kādā ceļa līkumā abi ieraudzījuši bākugunis.

“Divas ”ātro” mašīnas te stāvēja kalniņā, lūk, šeit. Tur bija iekšā cilvēki un uz ielas cilvēki. Tas arī viss. Mēs pat neapstājāmies. Apgriezāmies un aizbraucām mājās,” viņš saka.

Tomēr lielāku skaidrību par notikušo abi tā arī nav guvuši, jo tuvumā nav redzēts, ne avarējis auto, ne kas cits, kas liecinātu par nule notikušo nelaimi. Tikai pirmdienas rītā līdz vietējo ausīm esot nonākusi ziņa par notikušo.

Kā izrādās, labu gabaliņu tālāk uz kāda neliela sānceļa smagu avāriju pieredzējis kāds 45 gadus vecs kvadriciklists un viņa līdzbraucēja. Brīdī, kad Vasīlijs ar dēlu piefiksējis operatīvo transportu, ārsti, visticamāk, jau ceļā uz slimnīcu piestājuši un cīnījušies par smagi ievainotā vīrieša dzīvību. Diemžēl to nav izdevies glābt.

“Es nevaru pat iedomāties, ka kāds šeit uz mūsu ceļa varētu ko tādu izdarīt. Nē…” pārsteigumu pauž vietējais iedzīvotājs.

Kā atklāj likumsargi, kuriem nu uzticēta izmeklēšana, vīrietis avarējis, uzbraucot pāri ceļam pārvilktai trosei.

Arī “Degpunktā” izdodas atrast vietu, kur negaidīti aprāvies kvadriciklista un viņa pasažieres brauciens. Tas ir kāds neliels celiņš, kas ved uz divām mājām. Tā galā ir ezers. Viena no saimniecībām izskatās pamesta, savukārt pie otras, krietni vien sakoptākas, redzams vien uzraksts, ka to novēro. Šķiet, trose pāri ceļam pārvilkta, lai atturētu nelūgtus ciemiņus no iegriešanās šajā nostūrī. Šādas aizdomas apstiprina arī vienīgā, tuvumā mītošā kaimiņiene.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!