Tu esi šeit
Sākums > Nebūšanas > Vai “Memory Water” atbilst sociālā uzņēmuma statusam?

Vai “Memory Water” atbilst sociālā uzņēmuma statusam?

Finanšu institūcijā “Altum” ir pieejami 12 miljoni Eiropas naudas, uz kuriem var pretendēt sociālie uzņēmumi. Tie nav kredīti, bet granti. Saņemtā nauda nav jāatdod. 133 000 eiro pirms pusotra gada ieguva firma “Memory Water”.

Uzņēmums slavu ieguvis ne vien ar to, ka savam ūdenim piedēvē brīnumainas, neiespējamas īpašības, bet arī ar partijas “KPV LV” atbalstīšanu pirms Saeimas vēlēšanām, par ko izpelnījās KNAB sodu.

Uzņēmums atkal vēlas saņemt Eiropas naudu. Lai uz to pretendētu, firmai jāiegūst sociālā uzņēmuma statuss. Eksperti uzskatīja, ka “Memory Water” statusam neatbilst, jo tikai formāli izpilda Sociālo uzņēmumu likuma prasības, un tā darbība nedod prasīto pozitīvo sociālu ietekmi. Labklājības ministrijas vadība ekspertu viedokli neņēma vērā un statusu tomēr piešķīra.

SIA “Memory Water” dzeramā ūdens tirgū darbojas jau desmit gadus. Pēc pašu stāstītā, ūdens tiek iegūts no unikāla dabas nostūra Daugmales pagastā. Firma izvēlējusies agresīvu mārketinga stratēģiju, savam produktam piedēvējot pārdabiskas īpašības. Ūdenim esot atmiņa, kas ietekmē arī tā lietotāju.

“Memory Water” ražotāji apgalvo, ka viņu ūdens ir pārāks par konkurentu piedāvāto. Tas esot attīrīts no negatīvas informācijas strukturēts un palielina cilvēka bioenerģiju. Pētniekiem līdz šim nav izdevies iegūt pierādījumus, ka kāds no šiem apgalvojumiem būtu patiess.

Savās video uzrunās “Memory Water” dibinātājs Jānis Pļaviņš stāsta, ka citi dzeramā ūdens ražotāji savu produktu attīra no nevēlamiem piemaisījumiem, piejauc tam destilētu ūdeni, tāpēc tas nav uzskatāms par dabisku ūdeni. Viņa piedāvātais esot dabisks. To apliecina kvalitātes zīme “bio-ūdens”. Kvalitātes zīmes izveidotājs ir pats Pļaviņš.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!