Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > VIDEO: ”Kāsīša” dēļ vakariņu šovā bokseris Zutis “salecas” ar ģitāristu Auziņu

VIDEO: ”Kāsīša” dēļ vakariņu šovā bokseris Zutis “salecas” ar ģitāristu Auziņu

Šonedēļ šovā ”Vakariņas četratā” sapulcināta raiba kompānija – ģitārists Mārcis Auziņš, kūku meistare Anna Panna, boksa smagsvars Kristaps Zutis un dziedošās dvīnes Katrīne Dīķe un Anastasija Gudļevska, kuras galdu klāja otrajā vakarā.

Par vakara interesantāko daļu parūpējās Kristaps, kurš, kā pavēstīja pie vakariņu galda, uzskata, ka vīrietim ir jāvar nokaut dzīvnieks, un atzinās, ka dzīvē ir nokāvis pāris vistas un cūku. ”Trusi es nevarēju nokaut. Bet pēc cūkas nokaušanas es gadu biju veģetārietis,” atzinās Zutis.

Vakara turpinājumā abu vīriešu starpā pieauga spriedze. Bokseris paziņoja, ka gaida brīdi, kad Latvijā beidzot dekriminalizēs marihuānu.

”Marihuānai varbūt Latvijas sabiedrība vēl nav gatava, bet to, ka viņu vajadzētu dekriminalizēt, tas ir noteikti. Polijā ārstnieciskos nolūkos ir atļauta, un ārstniecisko nolūkos ir pierādīti miljons pētījumi par to, ka cilvēki, kuriem ir Alcheimers, kuri slimo ar tādām slimībām, kur ir mokas un krampji, tas palīdz.”

Kristaps norādīja, ka, uzpīpējot “kāsīti”, sekas nav tik nelāgas kā tad, ja izdzer pudeli šņabja.

Kristapa viedoklim nevēlējās piekrist Mārcis, kurš pastāvēja uz to, ka marihuāna nemaz tik nevainīga nav.

”Es, darbojoties savā profesijā, esmu ļoti daudz tādus redzējis, kas ir ilggadēji lietotāji. Sekas, kas cilvēkam notiek, ilglaicīgi to lietojot, nav labākas par alkoholu,” sprieda ģitārists.

”Kas notiek ar cilvēkiem, kuri mauc pa divām reizēm dienā un gadiem?” bokserim jautāja mūziķis. ”Un kas notiek ar tiem, kuri mauc alkoholu no rīta un vakarā?” atbildi parādā nepalika Zutis.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!