Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Pierīgas privātmāju rajonos pieaug zādzību skaits

Pierīgas privātmāju rajonos pieaug zādzību skaits

Pēdējā laikā būtiski pieaudzis ielaušanās un zādzību skaits Pierīgas privātmāju un vasarnīcu rajonos. Šādu tendenci novērojuši gan apsardzes uzņēmumi, gan Valsts policija. Tādēļ gada tumšajā laikā policija aicina īpašumu drošībai pievērst īpašu uzmanību.

Pēdējā laikā ielaušanās un zādzību mēģinājumi notikuši vairākos Pierīgas rajonos līdzīgā diennakts laikā, novērojusi apsardzes firma “Koblenz”. Atsevišķos rajonos ielaušanās mēģinājumu skaits pieaudzis pat trīsreiz, salīdzinot ar pagājušā gada šo pašu laiku.

Arī Valsts policija apstiprina, ka rudens tiem ik gadu esot viens no problemātiskākajiem periodiem, kad zādzību skaitam ir tendence augt. Policija skaidro, ka iemesls tam ir tumšais laiks, kad kramplauži aktivizējas, cerot, ka noziegumus var veikt nemanot.

Policija aicina iedzīvotājus ievērot svarīgākos drošības principus. Pirmkārt, padomāt par drošības sistēmu ieviešanu, ja tādu nav. Otrkārt, par vispārējo mājokļa drošības stāvokli.

Tāpat eksperti aicina pievērt žalūzijas vai aizkarus, ja ilgstoši neatrodas īpašumā, lai nav iespējams ieskatīties pa logu un gūt nevajadzīgu interesi par priekšmetiem un mantām jūsu mājoklī, kas varētu piesaistīt garnadžus.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!