Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Šovu zvaigzne Violeta par gada laikā neizdzertā alkohola naudu nopirkusi īstu kažoku

Šovu zvaigzne Violeta par gada laikā neizdzertā alkohola naudu nopirkusi īstu kažoku

Violeta Stepanova, kuru šovā ”Lauku sēta” iepazinām kā skandālisti un ballīšu meiteni, jau gadu atteikusies no alkohola un pēdējā laikā arī nesmēķē. Par naudu, ko ietaupījusi uz alkoholu un cigaretēm, viņa nupat nopirkusi smalku kažoku.

Gandrīz gadu dzīvojot bez grādīgās dziras, Violeta ne tikai satriecoši notievējusi un uzlabojusi izskatu. Meitene, kurai savulaik aliņš pēc labi padarīta darba bija ikdiena, nedzerot ietaupījusi kaudzi naudas.

”Kad cilvēki pārtrauc lietot alkoholu un tabaku, tad līdzekļi sāk iekrāties. Gada laikā, ietaupot līdzekļus, ko agrāk notērēju apreibinošu vielu iegādei, man izdevās sakrāt kažokam.

Secinājums: pie malas to zaļo pūķi, dzīvosim veselīgi,” atklāj Violeta.

Daiļava ar lepnumu atrāda arī skaisto kažoku, kas iegādāts par alus un cigarešu naudu.

Protams, visiem nekad neizdabāsi – atradušies agresori, kuri izmantojuši iespēju pārmest meitenei, ka ”kažokus valkā skaisti dzīvnieki un neglīti cilvēki” un ”tad jau labāk dzert, nevis maksāt par to ka kāds noslepkavo dzīvniekus un uztaisa kažoku”.

”Es ļoti mīlu dzīvniekus. Bet te akcents uzlikt uz apreibinošām vielām,” neuzsākt strīdu aicinājusi Violeta, paskaidrojot, ka viņas mērķis ar šo bijis parādīt, kā var ietaupīt naudiņu, nelietojot alkoholu un nesmēķēt, ne aizskart kareivīgi noskaņotos dzīvnieku mīļus.

Kā, mierinot kašķīgos vegānus, iesmējuši miermīlīgie interneta lietotāji, ”šņabis un tabaka tomēr ar augu valsts produkti”, bet Violeta precizējusi, ka katrs naudu, ko ietaupa nedzerot var iztērēt pa savam, piemēram, aizbraucot ceļojumā, un kažoks ir tikai piemērs.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!