Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > VAKARA ZIŅAS. TV seja Mārtiņš Ķibilds saļima uz ielas Amsterdamā

VAKARA ZIŅAS. TV seja Mārtiņš Ķibilds saļima uz ielas Amsterdamā

TV raidījumu veidotājs, vadītājs un žurnālists Mārtiņš Ķibilds (46) aizvadītās nedēļas nogalē ar sievu Ilzi Grasi-Ķibildi bija devušies ceļojumā uz Nīderlandi. Nāve piezagās pēkšņi – 26. oktobrī Mārtiņš saļima Amsterdamā uz ielas un viņa dzīvību vairs neizdevās glābt.

Par negaidīto un tik pēkšņo Mārtiņa Ķibilda aiziešanu mūžībā tika paziņots VFS «Films» (Vides filmu studija) «Facebook» lapā. Citējam tur publicēto ierakstu: «Mūsu viena no dedzīgākajām liesmām ir pārdegusi un izdegusi. Mārtiņ, mums Tu vienmēr paliksi spožs, lai arī kurp Tu esi devies. Lūk, skumjā ziņa no Mārtiņa ģimenes: «Sestdien, 26. oktobrī, pēkšņi miris TV raidījumu veidotājs un vadītājs Mārtiņš Ķibilds. Mārtiņa ģimene lūdz cienīt piederīgo privātumu un plašākus komentārus šobrīd nesniegs. Visa informācija par atvadīšanos tiks laikus publicēta «Facebook» lapā: «fb.me/KibildsAtvadas» Lai miers Tev un visiem, kas ar Tevi!»»

Ļauns joks?

Vienā no jaunākajām raidījuma «Adreses» epizodēm, kas LSM portālā tika publicēta 24. oktobrī, Mārtiņš Ķibilds iegūlās zārkā. Neilgi pēc šīs epizodes televīzijas ekrānos, Latvijas medijus pāršalca ziņa par to, ka iemīļotais TV žurnālists ir devies mūžībā. Kā spriež daudzi sociālo tīklu lietotāji, šis kadrs liek drebuļiem pārskriet pār kauliem. TV ekrānā redzamais zārks ir viena no kino pilsētiņas «Cinevilla» dekorācijām. Raidījuma viesis bija aktieris Artūrs Skrastiņš, kurš izrādīja Mārtiņam šo kino pilsētiņu, kopā veidojot stāstu par viltus arhitektūru.

Raidījuma ekrānuzņēmumā, Skrastiņš kopā ar Ķibildu atver balta zārka vāku. Artūrs aicina Mārtiņu tajā iegulties, atklājot, ka vienu savu dzimšanas dienu ir pavadījis zārkā. Abi, Ķibildam guļot zārkā, turpina diskutēt par aktiermeistarību, dekorācijām, viltus un īsto arhitektūru. TV skatītāji spriež, ka, iespējams, Mārtiņa iegulšanās zārkā bija kā izaicinājums liktenim, kas ļauni pajokoja.

Karjera un privātā dzīve

Mārtiņš Ķibilds ir dzimis 1973. gada 23. jūlijā Saldū. Ir mācījies Rīgas valsts 1. ģimnāzijā. Četrus gadus studēja Juridiskajā fakultātē, bet neilgi pirms bakalaura darba rakstīšanas augstskolu pameta. Žurnālists nekad nav slēpis, ka ir ieguvis tikai vidusskolas diplomu, esot lielisks piemērs tam, ka ne jau augstskolu daudzums ir galvenais erudīcijas un talanta noteicējs.

Šogad, turpinot veidot informācijas bagāto, interesanto un iemīļoto arhitektūrai veltīto raidījumu «Adreses», kas bija viņa paša radītais sirdslolojums mediju lauciņā, Mārtiņš bija pievienojies arī Latvijas televīzijas raidījuma «Kultūrdeva» komandai.

Viņš ir strādājis kā avīzes «Diena» žurnālists, 90. gados ir vadījis LNT raidījumu «Nedēļa». Sākot no 2002. gada līdz 2007. gadam vadīja populāro erudīcijas TV spēli «Gribi būt miljonārs?» latviešu versiju. Pateicoties tieši piecu gadu ilgajai erudīcijas spēlei, Mārtiņš kļuva atpazīstams plašākai sabiedrībai. Interesanti, ka Ķibilds bija otrs jaunākais spēles «Gribi būt miljonārs?» vadītājs pasaulē. 13 gadus viņš ir darbojies arī reklāmas aģentūrā kā radošais direktors. Ķibilds ir bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

Pilnu raksti lasi jaunākajā “Vakara Ziņas” numurā vai www.vz.lv

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!