Tu esi šeit
Sākums > Jaunākās ziņas > Video: Juglā noplūdusi sālsskābe; dzīvoklī ar kodīgās vielas krājumiem atrasts bojāgājušais

Video: Juglā noplūdusi sālsskābe; dzīvoklī ar kodīgās vielas krājumiem atrasts bojāgājušais

Neskaidrās kodīgās vielas, kas pirmdienas vakarā no kāda daudzstāvu nama Brīvības gatvē Rīgā izplatījās Juglas apkaimē, ir sālsskābe, trešdien LNT rīta raidījumam “900 sekundes” apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

”Šī nezināmās izcelsmes viela ir sālsskābe. Gan mediķi, gan policijas pārstāvji ieradās notikuma vietā pirms dienesta, viņi bija pirmie, kas konstatēja, ka dzīvoklī, kurā atradās šī nezināmās izcelsmes viela, tika atrasts arī cilvēks bez dzīvības pazīmēm.”

Iepriekš vēstīts, ka neskaidras kodīgas vielas dēļ otrdienas vakarā Rīgā, Juglas apkaimē, no daudzstāvu dzīvojamā nama evakuēti cilvēki.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, tika konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem atrodas nezināma izcelsmes viela.

VUGD darbinieki no ēkas evakuēja 38 cilvēkus, kā arī organizēja sabiedriskā transporta piesaisti, kur evakuētajiem cilvēkiem uz laiku uzturēties.

Ugunsdzēsēji glābēji no dzīvokļa savāca nezināmās izcelsmes vielu, ievietoja to tvertnēs un nogādāja ārpus ēkas. Pēc tam viela tika nodota bīstamo atkritumu apsaimniekotājas SIA “Eko osta” pārstāvjiem, kuri organizē tās nogādāšanu tālākai ekspertīzei.

Glābēji vēdināja ēku, lai pēc tam izvērtētu iespēju tajā laist atpakaļ iedzīvotājus.

Kā novēroja aģentūra LETA, pēc plkst. 21 pie 12 stāvu sarkano ķieģeļu ēkas Brīvības gatvē 388 bija redzamas vairākas VUGD automašīnas, pa divām Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas automašīnām, divas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes un uzņēmuma “Eko osta” automašīna.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!