Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > “Trakāk par zīdaini” – miesassargs atklāj Kanje Vesta neprātīgās prasības

“Trakāk par zīdaini” – miesassargs atklāj Kanje Vesta neprātīgās prasības

Amerikāņu dziedātāja Kanje Vesta bijušais miesassargs pastāstījis par superzvaigznes neprātīgajām prasībām, sākot ar atteikšanos pašam nospiest lifta pogu un beidzot ar aizliegumu apkalpojošajam personālam sarunāties viņa klātbūtnē, vēsta “Mirror”.

Miesassargs, kurš agrāk strādājis Ņujorkas policijas departamentā, noraksturojis Vestu kā melanholisku zīdaini.

Miesassargs atlaists pēc divām nedēļām, jo iepazīstinājis sevi ar Kanje sievu – pasaules slaveno sabiedrības dāmu Kimu Kardašjanu.

“Man bija jāpieskata viņa mazā meita un tas bija daudz vieglāk nekā “auklēties” ar viņas tēvu,” sacījis slavenību miesassargs, kurš strādājis ar tādām pasaules līmeņa zvaigznēm kā aktieris Leonardo di Kaprio un citām.

Bet tieši Vests bijis pats prasīgākais klients. “Viņš ir desmit reizes trakāks nekā jūs redzat,” sacījis 42 gadus vecais vīrietis, kurš ar dziedātāju pavadījis vien divas nedēļas.

Viņš esot brīdināts, ka Kanje vienmēr bijušas problēmas ar apsargiem un daži pat neiztur darbā ilgāk par dažām stundām.

“Mēs devāmies uz viņa ierakstu studiju. Kad iekāpām liftā Kanje vienkārši tur stāvēja ar sakrustotām rokām un sacīja: “Vai tu nenospiedīsi pogu?”” piedzīvotajā dalījies miesassargs.

Vīrietis neesot zinājis uz kuru stāvu Vestam jādodas. Dziedātājs satrakojies, sakot, ka viņa laiks ir pārāk dārgs.

“Šajā laikā esmu redzējis tik daudz dīvainas izturēšanās. Tā ir viņa pasaule, kurā viņš eksistē. Es nezinu kā Kima spēj palikt ar viņu precēta.”

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!