Tu esi šeit
Sākums > Nebūšanas > Video: “Es tad iešu mājās.” Pie skolas sastapts “virinātājs” neizrāda ne mazākās uztraukuma pazīmes

Video: “Es tad iešu mājās.” Pie skolas sastapts “virinātājs” neizrāda ne mazākās uztraukuma pazīmes

Trešdien gaišā dienas laikā Purvciema policisti saņēmuši izsaukumu uz vienu no apkaimes skolām. Mācību iestādes pagalmā tik tikko redzēts “virinātājs”.

Darba dienas pēcpusdienā, kad lielākā daļa skolēnu jau devušies mājup, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes patruļa saņēmusi izsaukumu uz vienu no Purvciema skolām. Izsaucējs pagalmā bija pamanījis kādu aizdomīgu tipiņu, kurš garāmgājēju priekšā “virinājis” savu bikšu priekšu.

Kamēr policijas auto riņķojis ap skolu, dežurants sazinājies ar izsaucēju, kura tobrīd no skolas logiem vērojusi meklēto vīru. Uzklausot izsaucēja norādes, policisti nonākuši kādā klusākā nostūrī, kur arī sastapušies ar smēķējošu kungu, kurš precīzi atbildis pazīmēm. Jāteic gan, ka uzrunātais nav izrādījis ne mazākās uztraukuma pazīmes.

Vīrietis tā arī nespēja neko skaidri pastāstīt par savu uzvedību, kā arī to, kāpēc atrodas skolas teritorijā. Vienlaikus likumsargi sazinājās ar izsaucēju, kura bija skolas darbiniece un atpazina vīrieti. Viņa piekrita doties līdzi uz policiju turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Šobrīd Valsts policijas Teikas iecirkņa darbinieki uzsākuši resorisko pārbaudi un skaidro, kādi tad bija šā vīrieša motīvi un vai viņš jau iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgiem nodarījumiem.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!