Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Samanta Tīna atklāj, ka viņai patīk vecāki vīrieši

Samanta Tīna atklāj, ka viņai patīk vecāki vīrieši

“Jaunāki nespēj mani pavilkt, paciest. Ir garīgi jāpieaug, lai mani varētu “panest,” sava vīrieša ideālu “360TV” un “YouTube” kanāla “Brīvdienas TV” veidotajā šovā “Četri uz koferiem” atklājusi šarmantā dziedātāja Samanta Tīna.

“Nav svarīgi – cik, bet galvenais, ka viņš ir vecāks par mani. Nu būsim atklāti – tie puikas attīstās lēnāk. Tāpēc vajag vecāku par mani, lai varam būt līdzvērtīgi,” spriež Samanta.

Šādu sarunas tēmu raisījusi īpašā dzirksts “YouTube” personības Niklāva un Samantas Tīnas starpā. Šī dzirksts nav palikusi nepamanīta pārējo ceļabiedru – Indras Salcevičas un Kašera – modrajām acīm, viņi ik pa brīdim šova laikā mēdz abus koķeti pavilkt uz “zoba”  – sak, vai tiešām jūsu starpā uzplaukušas simpātijas?

Arī “Četri uz koferiem” skatītājiem nav paslīdējis garām brīdis, kad Samanta īpaši uzlielījusi Niklāva fotogrāfa prasmes, kā arī kāds no ceļojuma rītiem, kad Niklāvs vēlīgi atļāvis Samantai bez steigas gatavoties dienas piedzīvojumiem. Tiesa, Samanta, neļaujoties spekulācijām, atklāti kliedējusi visas baumas, norādot uz Niklāva vecumu un neslēpjot savas simpātijas pret gados vecākiem vīriešiem. Taču sirsnīgi piebilstot, ka gan jau Niklāvs tikšot kādai citai, kurai noteikti ļoti paveiksies.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!