Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Laura beidzot atklāj, ko domā par mīļotā Vitālija dalību ”Saimnieks meklē sievu”

Laura beidzot atklāj, ko domā par mīļotā Vitālija dalību ”Saimnieks meklē sievu”

Pirmdien, 14. oktobrī, ”Saimnieks meklē sievu” diviem vīriem būs jāpieņem izšķirošais lēmums. Līgavas būs jāizraugās Jānim un Vitālijam. Vitālijs, pirms pieņemt lielo lēmumu, izlems izrunāties ar savu draudzeni Lauru. Laura beidzot atklāti izstāstīs, kā nokļuvusi šajā neērtajā situācijā, kad pašas puisis acu priekšā lakstojas ar citām.

Sērija sāksies ar interesantu pavērsienu Vitālija sētā. Kamēr saimnieka līgaviņas Lana un Dana vēl gulēs, viņš uz randiņu vedīs savu Lauru! Laura piekritīs arī kameru priekšā izstāstīt savu stāstu – kāpēc nonākusi šajā neērtajā situācijā. Izrādās, Vitālijs viņai īsti nav atstājis izvēli.

”Kādas četras, piecas dienas iepriekš, (paziņoja), ka pie viņa atbraukšot trīs meitenes. Bija jāsamierinās, ko es varēju izdarīt? ” to, ka Vitālijs principā nav atstājis viņai nekādu izvēli, paziņo Laura.

Meitene neslēpj, ka doma nav bijusi viņai pa prātam un viņa situācijā nejūtas labi.

”Es jau negribēju, lai brauc. Īsti jau nepatīk. Bet es samierinos,” tā Laura.

Meitene pauž prieku, ka Vitālijs tomēr radis iespēju, paralēli līgavu aplidošanai aizvest randiņā arī viņu – abi dodas brokastīs, kamēr Lana un Dana vēl guļ.

Taču pēc laimīgā rīta ar mīļoto meiteni laiks randiņiem ar līgavām! Jau pirmdienas vakarā Vitālijam jāizvēlas viena īstā, bet kā to uztvers Laura? Kā atrisināsies šī mulsinošā situācija?

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” Jānis un Vitālijs izdara gala izvēli jau 14. oktobra vakarā TV3!

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!