Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Kramplauži Jēkabpilī apzog dzīvokli, kam durvju slēdzenes vietā ierīkots parasts striķis

Kramplauži Jēkabpilī apzog dzīvokli, kam durvju slēdzenes vietā ierīkots parasts striķis

Jēkabpilī kāda daudzdzīvokļu nama iemītnieki nesen piedzīvojuši bīstamu kramplaužu uzlidojumu. Kamēr mitekļa saimnieki gulējuši, zagļi iekļuvuši telpās un mājiniekus apzaguši.

Nakts aizsegā Kristapa un viņa ģimenes dzīvoklī, kas atrodas Ķieģeļu ielā, daudzstāvu nama pirmajā stāvā paviesojušies zagļi. Brīdī, kad kramplauži iekļuvuši telpās, Kristaps, viņa sieva un mamma gulēja dziļā miegā, nemaz nenojaušot par briesmām.

Nelūgtie viesi pārmeklēja istabas un paķēra visu, ko varēja viegli aiznest. Par vairāku mobilo telefonu, naudas un datortehnikas pazušanu ģimene uzzināja tikai tad, kad zagļi jau bija gabalā.

Pirms kāda laika mitekļa ārdurvīs zagļi jau lauzušies, un sabojāta slēdzene. Lai iekļūtu telpās, ģimene bijusi spiesta saukt palīgā meistaru, kas palīdzēja durvis atvērt.

Kopš tā laika mājinieki nolēmuši, ka jaunu slēdzeni neliks. Tā kā vienmēr kāds, visbiežāk mamma, ir mājās, kā pagaidu risinājums durvju pievēršanai kalpojis parasts striķis. Virve piesieta pie sienā iedzīta āķa, un līdz šim tas licies drošs veids, kā nejaušiem ciemiņiem likt uzgaidīt kāpņu telpā. Acīmredzot kramplauži to zinājuši un noziegumu izplānojuši, līdzi paņemot lielas un garas šķēres.

Dzīvokļa īpašnieks Kristaps gan piebilst, ka viņam esot nojauta, kurš varējis izdarīt zādzību, taču kameras priekšā par to stāstīt nevēlas. Vīrietis paļaujas uz policistiem un cer, ka kārtīga izmeklēšana dos rezultātu un tuvākajā lakā noziedzniekus aizturēs.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!