Tu esi šeit
Sākums > Palīdzi > Palīdzība nepieciešama 26 gadus vecajam Jānim: pirms 2 gadiem izmežģīta kāja un šausmīga diagnoze – mieloleikoze

Palīdzība nepieciešama 26 gadus vecajam Jānim: pirms 2 gadiem izmežģīta kāja un šausmīga diagnoze – mieloleikoze

Jānis nupat, septembra vidū, nosvinēja savu 26.dzimšanas dienu. Jau kopš mazotnes vinš ir aktīvs, jautrs un dzīvespriecīgs. Un savu optimismu Jānis saglabā arī tagad, cīnoties ar mieloleikozi (asins vēzi). 

Mieloleikozi (asins vēzi) Jānim atklāja netīšām. Pirms diviem gadiem tika izmežģīta kāja, tā ilgtstoši nedzija. Kāja ļoti sāpēja, tāpēc tika nozīmēti dažādi pretsāpju līdzekļi. Sāpes nepārgāja, un, veicot papildus analīzes, tika atklāta šī šausmīgā slimība.

Diagnoze bija trieciens visai ģimenei un viņi mocās ar jautājumu- kāpēc tieši Jānis, kurš vienmēr visiem ir palīdzējis, nedomājot par sevi? Taču pats Jānis ir optimists un ir gatavs cīņai. 

Līdz šim ārstniecība ritējusi diezgan veiksmīgi. Valsts apmaksātās zāles sākumā palīdzēja. Šī gada janvārī Jānim veikta cilmes šūnu transplantācija Lietuvā. Taču neilgi pēc tam tika konstatēta šūnu mutācija un turpmākai ārstniecībai nozīmēti jauni medikamenti- Iclusig. Medikamentus valsts apmaksā tikai daļēji. Kopā nepieciešami 12 zāļu iepakojumi, kuru kopējās izmaksas ir 83 328.00 eiro. No šīs summas valsts kompensē 14 228.72 eiro, un Jānim pašam jāmaksā 69 099.28 eiro. 

Pēc dabas Jānis ir ļoti sirsnīgs un izpalīdzīgs. Viņam ir liela atbalsta komanda, kura arī tagad, šajā grūtajā dzīves posmā, ir blakus un cenšas uzmundrināt. Taču nevienam nav iespējas palīdzēt ar tik lielu naudas summu, kas nepieciešama, lai Jānis dzīvotu. 

Palīdzēsim Jānim, dodot cerību uz pilnvērtīgu dzīvi. Ikviens, kuram ir iespēja, var palīdzēt Jānim, ziedojot šeit!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!