Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > “Sirdī es Lieni mīlu…” Kivičs pastāsta jaunāko informāciju par Skulmes sāgu

“Sirdī es Lieni mīlu…” Kivičs pastāsta jaunāko informāciju par Skulmes sāgu

Apritējušas 10 dienas kopš Andra Kiviča un Lienes Skulmes konflikta, pēc kura Kiviča mīļotā nozuda bez pēdām. Izskanējušas vairākas versijas, kur viņa varētu atrasties, taču neviena no tām nav nedz apstiprināta, nedz noliegta. Kivičs šo dienu laikā vairākkārt stāstījis, kas par situāciju zināms viņam pašam, kā arī cīnījies ar veselības problēmām, kas viņu piemeklējušas sestdien, 28. septembrī. Sarunā ar portālu mūziķis atklāj jaunāko informāciju par visnotaļ sarežģīto situāciju.

Portāls ar mūziķi sazinājās svētdienas pēcpusdienā. Kivičs pastāstīja, ka viņa veselības stāvoklis esot uzlabojies – sestdienu viņš pavadījis Stradiņa slimnīcā. Kivičam sestdienas rītā bija sākusies aritmija. Ārstniecības iestādē viņš saņēmis medikamentus, bet naktī uz svētdienu “sirds iegāja ritmā”.

Svētdien mūziķis apciemojis meitas, un viena no viņām palikšot pie Kiviča pa nakti.

Lienes Skulmes atrašanās vietu gan Kivičs joprojām nezina. Viņš stāstīja, ka esot “pa saviem galiem izsitis visas psihenes, visas narkoloģijas”, tomēr ārstniecības iestādēs šāds pacients neesot reģistrēts, vai arī “iedots kukulis”, lai Kivičam šo informāciju nesniegtu.

Tiesa, viņš turpinot saņemt informāciju par Skulmi.

“Man no anonīma telefona raksta, ka Liene jūk prātā, visu laiku runā par mani, drausmīgi grib mājās, bet atrodas pa pusei tā kā ieslodzījumā,” stāstīja mūziķis.

“Ir situācijas ķīlniece un tādā garā,” turpināja Kivičs. “Jūtos tik sūdīgi, kā nekad savā dzīvē.”

Kivičs vēlreiz uzsvēra, ka viņu un Skulmi vieno ļoti spēcīgas jūtas un 10 mēnešu laikā viņš sievietei ne reizi neesot sitis. Mūziķi arī joprojām mulsinot situācija, kad pēc abu konflikta Skulme it kā satikusi kādu brālēnu, par ko Kivičs iepriekš ne reizi nebija dzirdējis.

Mūziķis pieļauj, ka Skulme, iespējams, brālēnam pastāstījusi, ka vīrietis viņu piekāvis. Radinieks savukārt varētu būt padomājis, ka tagad viņam jāglābj Skulme no “briesmīgā Kiviča.”

“Nu, un kaut kur viņi ir Lieni nobāzuši,” rezumē mūziķis. Viņš piebilst, ka Skulme neesot tāds cilvēks, kurš pēc 10 kopā pavadītiem mēnešiem, kuru laikā pāris pavadījis šķirti ne vairāk par dažām stundām, pēkšņi nolemtu 10 diennaktis nedot par sevi ziņu.

Sievietes telefons visu laiku esot izslēgts, savukārt Skulmes radi Kiviču nobloķējuši.

“Problēma īstenībā ir cita. Tad, kad parādījās Kivičs, visi saprata, ka ir d***ā, tāpēc ka Kivičs aiziet no sievas un diviem bērniem, karoče tur viss ir par nopietno,” mūziķis stāsta, kā tika uztverta ziņa par viņa un Skulmes attiecībām.

Pēc tam Skulmes bērni sāka dzīvot pie tēva, pāris piedalījās šovā “Kivičs. Pavisam privāti”, par ko sievietes māte un māsa bijušas dusmīgas uz mūziķi, jo viņa dēļ “Liene vairs nav tāda dresēta skaistule, bet ir brīva sieviete, kas uztaisa tetovējumus, kas skūpstās publiski, iedzer šampi no pudeles kakliņa, peld Tenerifē kaila okeānā naktī.”

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!