Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Darbu zaudē kukuļņemšanā apsūdzēts kokaīnu salietojies policists

Darbu zaudē kukuļņemšanā apsūdzēts kokaīnu salietojies policists

Administratīvā rajona tiesa ir atstājusi spēkā Iekšlietu ministrijas lēmumu, ar kuru no amata atbrīvots kāds kukuļņemšanā apsūdzēts policists, kurš turklāt darba laikā bija kokaīna reibumā, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Tajā norādīts, ka atlaistais policists dienestā bijis vairāk nekā 16 gadus.

Spriedumā skaidrots, ka pērn 5.septembrī Iekšējās drošības biroja (IDB) amatpersona aizturēja policistu par kukuļņemšanu. Aizturēšanas brīdī viņš atradās pie dienesta automašīnas un pildīja darba pienākumus. Tajā pašā dienā policists tika nosūtīts uz medicīnisko pārbaudi, un viņa urīnā tika ir atrasti kokaīna metabolīti, kas nozīmē, ka likumsargs atradās narkotisko vielu ietekme.

Savukārt nu jau atlaistais policists kokaīna metabolītu atrašanos savā urīnā skaidrojis ar to, ka, iekāpjot dienesta transportlīdzeklī protokola aizpildīšanai, viņš juties nomāks un iedzēris tableti, kuru viņam kādā senā pasākumā bija iedevusi mazpazīstama persona, paskaidrojot, ka tas ir antidepresants. Bijušais policists arī uzsvēris, ka nav zinājis to, ka tabletē būtu kāda aizliegta viela. 

Tiesu kalendārā lasāmā informācija liecina, ka kukuļņemšanas lietu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa skatīs šī gada 6.novembrī. 

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!