Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Vitālija draudzene Laura, uzzinot par drauga lakstošanos ar ”līgavām”, atsakās no ēdiena un noslēdzas sevī

Vitālija draudzene Laura, uzzinot par drauga lakstošanos ar ”līgavām”, atsakās no ēdiena un noslēdzas sevī

au pirmdienas vakarā ”Saimnieks meklē sievu” atgriezīsies Vitālija sētā, kur līgavu aplidošana notiek šovā līdz šim nebijušos apstākļos – saimnieka ilggadējās draudzenes Lauras acu priekšā. Portāls piedāvā ieskatīties emocijās, kas valda meitenē, redzot, kā draugs turpat blakus izklaidējas ar citām sievietēm.

Pirmdienas sērijā Vitālijs baudīs randiņus ar Lanu un Kristu, bet mājās palikušās meitenes tikmēr mēģinās sadraudzēties ar puiša otro pusīti Lauru.

”Ballītē vakar riktīgi labi gāja, vai ne? Izlēkājāmies,” Lauru draudzīgā sarunā pie brokastu galda iesaistīt mēģinās atraktīvā Dana. Situācija gan būs visai neomulīga  – Laura klusēs.

Kristu Vitālijs vedīs randiņā uz viesnīcu, un meitenes tiks informētas, ka abi tur, iespējams, paliks pa nakti. Par šo neērto pavērsienu Dana un Lana informēs Lauru. Lauras reakcija būs neizprotama.

”Tu viņu gaidīsi, ja viņš tā izdarīs?” Painteresēsies Lana.

Meitenes steigs mierināt Lauru – jauna meitene, gan atradīs labāku. Taču Laura klusēs un, kā izrādīsies, visu dienu atsacīsies no pārtikas. Meitenes Laurai piedāvās pašu gatavotās gardās maltītes, taču Vitālija draudzene spītīgi atteiksies norīt kaut kumosu.

”Tev sirds sāp, vai ne?” jautā Dana. Laura klusēs.

Kā situācija atrisināsies? Vai tiešām Vitālijs, lakstojoties ap ”līgavām” nemaz nepamanīs, kā jūtas paša draudzene Laura?

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” Vitālija sētā jau 30. septembrī!

Video nākamajā lapā!

BNP

One thought on “Vitālija draudzene Laura, uzzinot par drauga lakstošanos ar ”līgavām”, atsakās no ēdiena un noslēdzas sevī

  1. Eij prom no Vitālija. atradi smukāku un labāku ko tu lien tur viņš tevi negrib un ko tu viņu gribi ka viņam ir sievietes mājas. Tu esi gudra un aizej prom.

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!