Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Rīgā nodedzināts slavena narkotiku tirgotāja auto

Rīgā nodedzināts slavena narkotiku tirgotāja auto

Ceturtdienas naktī Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, nodedzināta narkotiku tirgoņa Valērija Burnova “Mercedes” markas automašīna.

Kā vēsta ziņu portāls LA.lv, neoficiāli zināms, ka automašīnas nodedzināšana ir atgādinājums Burnovam, ka viņš izkritis no Latvijas “tirgus” aprites un te vairs nav vēlams. Tāpat arī neoficiāli zināms, ka policija par notikušo nav informēta. 

Burnova personība kriminālajās aprindās ir labi zināma. Viņš pazīstams kā līderis organizētai noziedzīgai grupai, kas nodarbojusies ar narkotiku tirdzniecību, ieroču un munīcijas glabāšanu. 

Burnovs kādu laiku atradās starptautiskā meklēšanā, līdz 2006. gadā viņš tika notverts Spānijā. Pēc pārvešanas uz Latviju 2007. gadā Rīgas apgabaltiesa Burnovam par ieroču un munīcijas nelikumīgu glabāšanu un narkotisko vielu nelegālu apriti piesprieda desmitarpus gadus ieslodzījumā. 

Burnovs, iespējams, saistīts arī ar kādu pasūtījuma slepkavību, bet toreiz tiesas priekšā par slepkavības mēģinājuma organizēšanu stājās Burnova grupējuma loceklis. 

Informācija liecina, ka Burnovs Latvijā bija ieradies uz neilgu laiku.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!