Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > “Man ir sajūta, ka nav jēgas dzīvot!” Kivičs gatavojas izsludināt meklēšanā Skulmi, kura jau ceturto nakti ir bez vēsts pazudusi

“Man ir sajūta, ka nav jēgas dzīvot!” Kivičs gatavojas izsludināt meklēšanā Skulmi, kura jau ceturto nakti ir bez vēsts pazudusi

Starp mūziķi Andri Kiviču un viņa mīļoto sievieti Lieni Skulmi pagājušās nedēļas izskaņā izcēlās konflikts. Izskanējušas dažādas versijas par notikušo. Pirmdienas pēcpusdienā portālam izdevās sazināties ar mūziķi, lai noskaidrotu viņa sakāmo par pēdējo dienu notikumiem. 

Sazinoties ar Kiviču, mūziķim ir citādāka versija par to, kādu publiskajā telpā snieguši dažādi aculiecinieki. Viņš norāda, ka Lienei nav darījis pāri, lūdzot mīļoto pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.

“Es neesmu pieskāries Lienei! “Bowlero” centrā es no dusmām iejaucu ar kāju pa krēsliem, bet pie Nacionālā teātra es izņēmu viņai no somiņas mājas atslēgu, naudu, skaļi nolamājos un gāju prom. Es viņai neesmu iesitis nevienu reizi!” norāda mūziķis. 

Kā skaidro skandalozais mākslinieks, abiem mīlniekiem vienam no otra ir atkarība – pat tad, kad mūziķis ieiet tualetē, Liene prasa, kur viņš tik ilgi ir palicis. “Bet tūlīt būs ceturtā nakts, kad es viņu neesmu redzējis. Un es nezinu, kur viņa ir. Viņas kaut kāds brālēns Dzintars telefonu neceļ, viņas brālis telefonu neceļ un es jūtos drausmīgi.” 

Kivičs stāsta, ka abu strīdi abos gadījumos izcēlušies tādēļ, ka Lienei vienmēr esot vairākas versijas par vienu un to pašu stāstu.  

“Mums viegli nav vispār. Tad, kad mēs sākām savas attiecībās, mēs sākām no baltas lapas un nekad nemelojām viens otram. Lienei īsti neizdevās to īstenot un man nav skaidrs, kā var teikt cilvēkam piecas reizes dienā, ka tu viņu mīli, bet vienlaicīgi arī šo to safleitēt. Man vienalga, ko visi par mani domā. Man galvenais, lai mēs esam kopā,” bilda Kivičs. 

Tagad notiekošais Kivičam ir pilnīgi neizprotams, jo abu konflikts, viņaprāt, neesot bijis tik briesmīgs, lai Liene uz vairākām naktīm pazustu.

Atgādinām, ka Kivičs jau izdzēstā ierakstā vietnē “Facebook” lūdza sabiedrības palīdzību, lai nokļūtu pie Lienes, kura it kā atrodas klosterī Liepājā.

“Tad man pēkšņi zvana kaut kāds brālēns Dzintars, par ko es desmit mēnešu laikā vispār neesmu dzirdējis, kuru viņa nejauši satikusi kaut kādā Pārdaugavā, un viņš viņu ved pie sevis uz Carnikavu pa nakti. 

Un tad viņa man zvana no Liepājas un saka: “Čau, zaķīt, viss es nevaru runāt, braucu uz klosteri, pī pī pī..” Vienīgais, ko es varu iedomāties, ka viņa kaut kur guļ zem kaut kādām zālēm,” savu versiju par mīļotās pazušanu pauž mūziķis. 

Kivičam ir ienākusi prātā domā savu mīļoto izsludināt arī meklēšanā policijā, ko viņš pavisam drīz arī plāno darīt, ja Liene neatradīsies. 

“Es piezvanīju uz klosteri Liepājā, pajautāju, vai Liene tur nav rādījusies. Man teica, kādas muļķības, nav tā, ka viņi no ielas ņem katru bēdīgo meiteni pie sevis. Tur ir diezgan garš process, kā tikt. Tas nozīmē, ka viņa nav nekādā klosterī Liepājā,” atklāja mākslinieks, piebilstot, ka stāstu neticamu darot arī fakts, ka klosteri ir arī daudz tuvākās pilsētās, ne tikai Liepājā. 

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!