Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > VIDEO: Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu

VIDEO: Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu

Jaunā slavenību realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” pirmajā sērijā skatītāji uzzināja, ka TV šovu zvaigzne Magone Burka ir ceturtā bērniņa gaidībās un kopā ar vīru Žani dzīvo mājās, no kurām šobrīd viņu izmest gribot pašas mamma.

Magone par šausmīgajām attiecībām ar mammu stāsta TV kameru priekšā, raudot un sūdzoties, jo ir neizpratnē, kā miesīgā mamma var ko tādu vēlēt un nodarīt savai meitai.

Taču pie portāla Skaties.lv pēc palīdzības vērsusies Magones mamma Ginta, kura apgalvo absolūti pretējus faktus. Ginta portālam rakstījusi, ka viņai vairs nav pie kā vērsties pēc palīdzības, tāpēc viņa lūdz palīdzību medijiem, jo vēlas, lai sabiedrība uzzina patiesību.

Portāls Skaties.lv raksta, ka Ginta šobrīd mitinoties Kalētu pagasta Ozolu ciema saimniecības būdiņā un viņu šobrīd aprūpē kaimiņi un citi sveši cilvēki. Magones mamma apgalvo, ka savu meitu Magoni ar vīru Žani viņa esot ielaidusi savās mājās ar nosacījumu, ka abi viņai palīdzēšot saimniecībā, palīdzēšot lauku darbos, strādāšot fermā. Taču sanācis esot tā, ka viņa šobrīd turpina par māju maksāt kredītus, bet ne Magone, ne viņas vīrs nekādos darbos nepalīdzot un vēl pieprasot šo māju viņiem uzdāvināt.

“Es, slima, veca sieviete pēc sešām operācijām, dzīvoju būdā, kurā jumts uz galvas gāžas. Kaut kā izdzīvot man palīdz kaimiņi, sveši cilvēki, kamēr meita ar ģimeni ir pilnībā novērsusies,” skarbo stāstu portālam Skaties.lv atklājusi Magones mamma Ginta.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!