Tu esi šeit
Sākums > Auto > Ar brutālām metodēm mēģina pretoties jaunajai taksometra pakalpojumu kārtībai Rīgas lidostā

Ar brutālām metodēm mēģina pretoties jaunajai taksometra pakalpojumu kārtībai Rīgas lidostā

Nolauztas ceļazīmes un alternatīva taksometru rinda nelicencētajiem pakalpojumu sniedzēji – šāda aina paveras šodien Rīgas lidostā, kur kopš sestdienas ir stājusies spēkā jaunā kārtība, kas paredz, ka pakalpojumus var sniegt tikai licencētas kompānijas.

Kā novēroja TV3 Ziņas, vienā rindā pasažierus sagaida kompānija “Red Cab”, kura līdz šodienai bija saņēmusi licenci pasažieru pārvadājumiem Rīgas lidostā, savukārt otrā rindā, kas veidojas maksas stāvvietas teritorijā, izvietojušās pārējās kompānijas. Daļai nelicencēto taksometru uz durvīm lasāmie braukšanas tarifi liecina, – lai nokļūtu līdz centram būs jāšķiras no prāvas summas, jo par nolīgšanu jāmaksā līdz pat 5 eiro, bet kilometra cena noteikta pat 4 eiro.

Tikmēr tā sauktajā “purvā” – vietā, kur līdz šim pulcējās taksometri, gaidot iespēju iebraukšanai lidostā, sestdien tika uzlikta zīme, ka iebraukt drīkst tikai ar speciālam atļaujām, tomēr īsā laikā jau divreiz zīme nolauzta. Šādi, visticamāk, nelicencētie taksometru vadītāji izrāda savu attieksmi pret jauno kārtību.

Jau ziņots, ka no svētdienas, 15. septembra, lidostas “Rīga” teritorijā pasažieru komercpārvadājumus ar taksometru var veikt tikai tie pārvadātāji vai uz līguma pamata izveidotas pārvadātāju apvienības, kas nodrošinās Autopārvadājumu likumā noteiktās prasības un kuriem būs izsniegtas licences kartītes ar speciālu atzīmi, paredz grozījumi Autopārvadājumu likumā un Ministru kabineta (MK) noteikumos par taksometra pārvadājumiem.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!