Tu esi šeit
Sākums > Auto > Vīrietis krīt no elektroskrejriteņa un zaudē samaņu (VIDEO)

Vīrietis krīt no elektroskrejriteņa un zaudē samaņu (VIDEO)

Kāda aculiecinieka fiksēts negadījums vēlreiz aktualizē elektroskrejriteņu lietošanas problēmu. Video redzams, kā kāda vīrieša vadītam skrejritenim uz apmales nolūst riepa. Vīrietis nokrīt un zaudē samaņu. Kad ierodas aculiecinieka izsauktā ātrā palīdzība, vīrieša seja noklāta asinīm, viņš nācis pie samaņas, tomēr nesaprot notiekošo. Ar šo video aculiecinieks akcentē to, ka šāda veida transportlīdzekļi nav piemēroti mūsu ceļiem.

Video redzamo negadījumu komentēja elektrisko skrejriteņu nomas “Fiqsy” direktors Māris Avotiņš. Viņš atzīst, ka skrejriteņu lietotāji bieži paši ir pārāk pārgalvīgi un nevērīgi. Viņš iesaka vērot ceļu un samazināt ātrumu pirms bedrēm vai apmalēm. Arī vīrietis, kas redzams video, šādā veidā, iespējams, varēja izvairīties no negadījuma. 

Arī raidījuma “Bez Tabu” Rīgas ielās aptaujātie galvenokārt tomēr uzskata, ka elektroskrejritenim, ja to lieto atbildīgi, nav ne vainas. Tas ir samērā ērts un, ja netiek pārkāpti ceļa satiksmes noteikumi un tā vadītājs ir pietiekami uzmanīgs, pārvietošanās ar šo transporlīdzekli nav pakļauta pastiprinātam negadījumu riskam. 

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāve atklāj, ka šodien, 9. septembrī, Satiksmes ministrijā tiksies atbildīgās institūcijas, lai lemtu, kas ir elektroskūteris, kur un no kāda vecuma ar to atļauts braukt un kādi drošības aspekti būtu jāievēro.

“Un mēs zinām, ka arī ārzemēs ir cilvēki gājuši bojā, braucot ar elektroskūteri. Šie te drošības aspekti šādam te mazam, kompaktam un vēl mazāk aizsargātam transportlīdzeklim kā elektroskūteris ir krietni būtiskāk, nekā braucot ar velosipēdu,” akcentē Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāve Ieva Bērziņa.

Līdz šī gada 28. augustam Latvijā kopumā reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti elektroskūteri.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!