Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Video: vīrietis pašamierinās Vecāķu pludmalē

Video: vīrietis pašamierinās Vecāķu pludmalē

Otrdien, 4.maijā, pulksten 12.36 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš uz Vecāķu pludmali atnācis pilnīgi kails. Drīz pēc tam viņš sācis vairākām sievietēm sekot un pašapmierināties. Izsaucēja, izvairoties no neadekvātā vīrieša, aizgājusi uz jūras pusi, atstājot virsdrēbes un velosipēdu krastā. Tikmēr netiklis apsēdies pie sievietes atstātajām mantām un gaidījis viņu atgriežamies.

Arī likumsargu ierašanās brīdī vīrietis sastapts sēžam blakus sievietes mantām. Sarunas laikā viņš mēģināja paņemt izsaucējas šortus, bet pēc kārtības sargu aizrādījuma tos uzreiz nolika atpakaļ. Policistu klātbūtnē izsaucēja savas mantas paņēma un parādīja vairākus attēlus. Tie uzreiz nosūtīti policijai.

Pārrunu laikā vīrietis noliedza, ka uzmācies atpūtniecēm. Savukārt, izvaicājot, kur ir viņa apģērbs, vīrietis vien noplātīja rokas.

Aizturētais aizvests uz operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumu, kur viņš sagaidīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Ārsti, apskatot vīrieti, nolēma viņu nogādāt Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Pēc mediķu lūguma viņi pavadīti līdz ārstniecības iestādei.

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!