Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Kas un kāpēc patiesībā izglāba Aiju Dembovsku? Labdaru atklāts stāsts

Kas un kāpēc patiesībā izglāba Aiju Dembovsku? Labdaru atklāts stāsts

Nedēļas sākumā no Anglijas Latvijā atgriezās dažādu šovu dalībniece Aija Dembovska. Lai pieliktu punktu sabiedrības valodām par to, kurš, galu galā, meitenei, kura Anglijā palika uz ielas bez naudas, apmaksāja mājupceļu, pie portāla vērsās cilvēks, kurš apmaksāja Aijas atgriešanos. Lūk, kāds ir viņa stāsts.

”Pēc tam, kad parādījās ziņas par Aija atgriešanos un ieraudzījām komentārus, kuros cilvēki ņirgājas, kas tie par faniem, kas palīdz tādai Aijai, vēlamies pastāstīt, kas patiesībā samaksāja par viņas atgriešanos.

Tur nav ne centa no fanu naudas. Šo biļeti viņai sagādājām mēs, labdarības organizācija,” portālam atklāj organizācijas pārstāve. Sieviete lūdz savu un organizācijas vārdu neminēt kāda iemesla dēļ.

”Lasot, kādi komentāri ir pie ziņām par Aiju, kļūst skumji. Apzināmies, ka pēc ziņas, ka Aijai palīdzējusi labdarības organizācija, sekos pārmetumi, kāpēc tādam cilvēkam jāpalīdz, palīdziet labāk slimiem bērniem.”

Neviens negribēja viņai palīdzēt, tā vietā tikai nobēra ar papildu negācijām. Sapratām, ka, ja nepalīdzēsim mēs, neviens cits nepalīdzēs. Mums viņa bija vienkārši meitene, kurai vajadzīgs atbalsts, lai nepaliktu uz ielas Anglijā,” skaidro organizācijas pārstāve.

Organizācija atradusi šoferi, kurš bijis gatavs atvest Aiju mājās. Lai būtu droši, ka līdzekļi tiešām tiek izmantoti patiesajam mērķim, nauda pārskaitīta nevis Aijai, bet šoferim, visu noformējot oficiāli, ar pavadzīmi.

Kā sarunas izskaņā uzsver organizācijas pārstāve, lai kāda būtu Aijas slava un izgājieni, jāatceras, ka bezizejas situācijās visi esam vienkārši cilvēki. Un tā vietā, lai par cilvēku, kas nonācis nelaimē, vēl pasmietos, labāk paklusēt, ja nav iespējas pašam sniegt palīdzīgu roku.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!