Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > “Mavericks” ir lietas kursā par Porziņģa kautiņu

“Mavericks” ir lietas kursā par Porziņģa kautiņu

Ziemeļamerikas medijs “The Athletic” vēsta, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” esot lietas kursā par latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa iesaistīšanos konfliktā nedēļas nogalē Latvijā.

Tiek ziņots, ka Dalasas klubs veiks savu izmeklēšanu, bet ir informēts par to, ka Porziņģim uzbrukts klubā, bet pa basketbolistu izdarīti sitieni ar priekšmetiem.

Jau vēstījām, ka Latviju paršsalcis video ar Latvijas basketbola spīdekli Porziņģi, kurš iesaistījies kādā konfliktā. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka basketbolistam un viņa draugiem uzbrukuši vīrieši ar kriminālu pagātni. Tiek minēta kāda “Karaostas” banda, kas izrēķinājusies ar jaunākajiem puišiem.

Tāpat pēc neoficiālas informācijas zināms, ka Porziņgis iedzīvojies rokas lūzumā.

Porziņģis šosezon skaļā darījumā tika aizmainīts no Ņujorkas “Knicks” uz “Mavericks” komandu, kur gan vēl traumas dēļ nav debitējis. Viņš vairākkārt atzinīgi izteicies par “Mavs” organizāciju, treneriem un klubu kopumā. Tāpat tiek spekulēts, ka “Knicks” viņš pameta savas iniciatīvas vadīts, jo nebija apmierināts ar komandā notiekošo.

Porziņģis arī ir apsūdzēts izvarošanā, tomēr pagaidām šajā lietā nav jaunumu, kuri būtu izskanējuši publiski. Latvietis šobrīd nav atzīts par vainīgu un lieta vēl tiek izmeklēta.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!