Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Netipiska zādzība – garnadzis Rīgas centrā aizdzen mazo PanCar auto

Netipiska zādzība – garnadzis Rīgas centrā aizdzen mazo PanCar auto

Izveidot biznesu un noturēties tā teikt virs ūdens, mūsdienās nemaz nav tik vienkārši. Jāseko līdzi likumu grozījumiem, jācīnās ar birokrātiju, jāizdabā klientiem un visbeidzot arī jāsargā savas investīcijas no cilvēkiem, kas stāv ārpus likuma, proti zagļiem. Pirms pāris dienām, Rīgā, kāds garnadzis izdomāja nozagt unikālu spēkratu no kādas autonomas.

Par mazā ”Fiat 126” zādzību ”PanCars” autonomas īpašnieki uzzināja sestdien no rīta. Neviens tā īsi nespēja noticēt, kā kādām pēkšņi melnajā auto tirgū ievajadzētos tik vecu un sava ziņā unikālu automašīnu, ko gandrīz neiespējami neuzkrītoši realizēt. Spēkrats naktī aizdzīts no kāda Rīgas nama pagalma. Zādzības faktu konstatēja uzņēmuma darbiniece, kurā ikdienā pārvietojas ar minēto spēkratu.

Uzņēmuma pārstāvis Pēteris pieļauj, ka tā varētu būt pirmā šāda veida auto zādzība Latvijā. Viņš uzreiz izsauca policiju un izrakstīja iesniegumu. Nekavējoties par notikušo izziņots sociālajos tīklos un līdzcilvēku reakcija bija momentāla. Ar publikāciju dalījās vairāki simti lietotāju un automašīnas atrašanās vieta tika noskaidrota pāris stundu laikā. Arī likumsargi šoreiz nostrādāja ātri.

Uzņēmuma pārstāvji no kāda sekotāja saņēma fotoattēlu – tajā redzams iespējamais automašīnas zaglis, kas jau veiksmīgi aizturēts un atrodas pie policijas busiņa. Pēteris ir pateicīgs visiem nevienaldzīgajiem sekotājiem, kuri dalījās ar publikāciju un palīdzēja atklāt noziegumu. Par laimi, kamēr garnadzis vizinājās pa pilsētu, viņš neizraisīja nevienu ceļu satiksmes negadījumu. Tomēr pēc autozagļa izbrauciena spēkratu tomēr nāksies remontēt.

Pagaidām nav zināms vai šo noziegumu izdarīja tikai viens cilvēks vai arī viņam bijuši kādi līdzdalībnieki. Tas noteikti tiks noskaidrots izmeklēšanas laikā. Pašlaik auto jau atrodas uzņēmuma stāvlaukumā un gaida meistaru. Pēc aptuveniem aprēķiniem, spēkrata savešana kartība, prasīs četrsimt eiro lielus ieguldījums.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!