Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Kivičs un Skulme beidzot patiešām pamet Latviju

Kivičs un Skulme beidzot patiešām pamet Latviju

Latvijā visapspriestākais šovbiznesa pārītis Liene Skulme un Andris Kivičs nu patiesi ir atvadījušies uz ne tik drīzu redzēšanos. Pēc daudzkārtējiem “draudiem” pusgada garumā pamest šo zemi, kur viņus nesaprot, nu beidzot tam var noticēt.

Mīlnieki sociālajā tīklā “Facebook” ievietojuši foto tieši no lidostas “Rīga”, esot ceļa jūtīs. Tiesa, saderinātie joprojām tur noslēpumā, kas ir viņu galamērķis, taču informējuši, ka dodas uz vietu, kur ir silti, kur aug palmas un var peldēties siltos ūdeņos. Kivičs un Skulme ārpus Latvijas sākotnēji pavadīs vismaz 3 mēnešus.

Otrdienas rītā Kivičs portālam atsūtīja savu un mīļotās kopīgo dziesmu, kurai dots zīmīgais nosaukums “Vanna”. Kā zināms, tiešraide no vannas savulaik nodrošināja pārim īpašu uzrāvienu popularitātes kaldināšanā.

“Šī ir pirmā dziesma 15 gadu laikā, kuru klausītāji man pieprasīja vēl pirms dziesma tika radīta. Šī dziesma stāsta par slaveno Andra Kiviča un Lienes Skulmes 10.februāra dažādām tēmām veltīto divu stundu garo feisbuka tiešraidi no Tukuma viesnīcas luksusa numura vannas, kuras laikā es nejauši, uz vairāk nekā piecām sekundēm, biju redzams pilnīgi kails, izraisot sabiedrības sašutumu un vairāk nekā 13 000 komentāru divu dienu laikā,” vēsta Kivičs.

Mūziķis norāda, ka tika uzstādīts arī Latvijas rekords, jo tiešraides laikā tika piesaistīti 5000 online skatītāju. “Aicinu rūpīgi izvērtēt, vai klausīties šo dziesmu, jo tā izraisa reālu atkarību, vakarā būs grūti aizmigt,” uzsver Kivičs. Dziesmas “Vanna” ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, dziesmu izpilda Andris Kivičs un Liene Skulme, dziesmas autors – Andris Kivičs.

Dziesma par vannu nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!