Tu esi šeit
Sākums > Nebūšanas > “Ķekavas policists ņirgājās par mani un manu meitu.” Pensionāre izmisumā

“Ķekavas policists ņirgājās par mani un manu meitu.” Pensionāre izmisumā

Vijas kundze ir likumpaklausīga un nekad nekādos konfliktos ar kārtībsargiem nav iesaistīta, taču tagad 74 gadus vecajai kundzei pirmo reizi tomēr sanākusi saskarsme ar policistiem. Pēc notikušā joprojām nespēj atgūties ne viņa, ne viņas meita.

Vijas kundze devusies no Rīgas uz Ķekavu pie slimās meitas ar mikroautobusu. Izkāpusi galapunktā, piezvanījusi meitai, lai brauc viņai pakaļ. Meita dzīvo aptuveni 2 kilometrus tālāk.

Bijis auksti, tāpēc nolēmusi nestāvēt, bet pa ceļa malu doties meitai pretī un nedaudz pagājusi uz priekšu. Viņu apturējusi trīs vīru policijas ekipāža. Ķekavas pašvaldības policists vārdā Ēriks aizrādījis, ka pensionāre ir bez atstarotāja. Sacījis, – noformēs administratīvā pārkāpuma protokolu. Kundze nepretojusies, iedevusi pensionāres apliecību. Tikmēr ieradusies meita un notiekošo vērojusi no mašīnas.

Vijas kundze lūdzās, lai policists atdot dokumentus un ļauj braukt prom. Meita jau atbraukusi viņai pakaļ. Policists kundzes lūgumu ignorējis. Izvērtās vārdu pārmaiņa, un pensionāre bija izmisumā, raudāja un uzstāja, lai atdod dokumentus. Skaidroja, ka vairs neies bez atstarotāja, jo meita jau ir klāt.

Redzot, ka mamma ir izmisumā, raud, meita pienāca klāt un aizrādīja policistiem, lai neņirgājas par vecu cilvēku un ka faktiski laukā vēl nav tumšs, bet ir tikai krēsla, lai ļauj mammai doties viņai līdzi uz mašīnu. Policists bija nepiekāpīgs. Lika meitai doties atpakaļ uz mašīnu, ko viņa arī izdarīja.

Tikmēr Vijas kundze turpināja izmisīgi lūgt policistu, lai viņu laiž mājās. Jau iepriekš bija teikusi, ka meitai jāsteidzas mājās, jo atstājusi vienu bērnu. Policistu tas neiežēlinājis, un viņš turpinājis aizturēt pensionāri, aizrādot, lai nomierinās.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!