Tu esi šeit
Sākums > "Modernie meli" > VIDEO: Neids turpina publicēt viltus ziņas un viltus konkursus

VIDEO: Neids turpina publicēt viltus ziņas un viltus konkursus

2019.gada 28.aprīlī, savā Instagram profila storijā, interesantu video publicēja Niks Endziņš jeb Neids, kas plašāk tautā pazīstams kā cilvēks, kas izplatīja viltus ziņas un par to pat uz brīdi atradās cietumā. Vai turpinās viltus ziņas no viņa puses un cilvēku ”čakarēšana”?

Video tika publicēts viena iemesla dēļ – tāpēc, ka pret Neidu internetā sāka taisīt vairākus video, kas pierāda, ka Neids rīko viltus konkursus, turpinot ”viltus ziņu” maratonu, cenšoties iegūt sev sekotājus Instagram. Protams, gudrākie saprata, ka konkurss, visticamāk, nav īsts un tie palīdzēja to saprast arī tiem, kas to nesaprot.

Īsumā apstāstot situāciju, Neids pirms neilga laika, uzrīkoja grandiozu konkursu Facebook. Tajā bija iespēja laimēt iPhone produkciju un vairākas preces vairāku tūkstošu eiro apmērā. Protams, tas uzreiz cilvēkus nedaudz šokēja un daudzi tam nespēja noticēt. Tomēr Neids spēja daudzus pārliecināt un tādā veidā viņš dabūja vairāk kā 10 tūkstošus sekotāju Facebook.

Jāpiemin gan, ka tie, kas piedalījās konkursā, daudzi ir sapratuši, kas īsti notika. Ja pēc konkursa Neidam bija 25,8 tūkstoši sekotāju, tad tagad vien 19,5 tūkstoši – kas nozīmē, ka 6,3 tūkstoši ir sapratuši, ka konkurss nebija īsts.

Pirms šī konkursa, Neids arī izlozēja iPhone 7. Jāpiemin, ka tajā konkursā uzvarēja viņa draugs, ko pierādīja arī ”Aka Seven” YouTube kanāls. Video varēja tīri un gaiši redzēt, ka balvu saņēma tas pats vīrietis, kas piedalījās Neida mūzikas videoklipā, kā arī balva nemaz nebija īsta!

Video nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!