Tu esi šeit
Sākums > Auto > Ar policista auto izraisa avāriju un aizbēg

Ar policista auto izraisa avāriju un aizbēg

Ietriecoties stāvošā 2017. gada automašīnā, radīti bojājumi aptuveni 2300 eiro apmērā. Ilggadējs policists, ar kura automašīnu izraisīta avārija, atsakās Ceļu policijas darbiniekiem atklāt, kurš spēkratu vadījis.

Kristapa 2017. gada “Toyota” šobrīd ir servisā, kur darbu tāme sasniedz teju 2300 eiro. Ceļu satiksmes negadījums notika kādā Ziepniekkalna iekšpagalmā, kur Kristaps savu automašīnu bija novietojis uz nepilnu stundu.

Iznākot no dzīvokļa, vīrietis pamanījis, ka pie viņa automašīnas sastājušies vairāki cilvēki, kā arī bija atstāta ziņa no cilvēkiem, kuri redzējuši automašīnu, kuras autovadītājs izraisījis avāriju un aizbēdzis no notikuma vietas.

Aculiecinieki redzējuši, ka Kristapa automašīnā ietriecies ”Volvo” markas spēkrats, paspējuši piefiksēt tā valsts reģistrācijas numurzīmi. Avārija notika sestdienā, 30. martā, taču jau tuvākajās darba dienās pirms ceļu policijas darbinieki paspēja automašīnu aplūkot, tā jau tikusi saremontēta. Cietušajam izdevies noskaidrot, ka automašīna, ar kuru, iespējams, izraisīta avārija, pieder Valsts policijas galvenajam inspektoram Intam Cīrulim. Policists saviem kolēģiem neatklāj, kurš vadījis viņa spēkratu un kurš atstājis negadījuma vietu.KristapsCietušās automašīnas īpašnieks

Dzīvē visādi gadās, varbūt vainīgajam kaut kur bija jāsteidzas. Bet līdz pat šim brīdim es no viņa neesmu saņēmis nekādu ziņu. Tagad valstij jātērē līdzekļi, lai šo lietu atrisinātu. Vai šāds cilvēks ir cienīgs būt policijā?

Raidījuma “Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka likumsargs Ints Cīrulis regulāri dodas pie kādas sievietes, kas dzīvo kaimiņos Kristapam. Diemžēl žurnālistiem neizdodas I. Cīruli sastapt ne konkrētajā adresē, ne viņa īpašumā Mārupes novadā.

Administratīvo pārkāpumu kodeksā par ziņu nesniegšanu paredzēts sods līdz simt četrdesmit eiro. Turpretī par notikuma vietas pamešanu paredzēts sods līdz septiņsimt eiro, kā arī var nākties līdz pat diviem gadiem aizmirst par automašīnas vadīšanu. Ja būtu izrādījies, ka autovadītājs bijis alkohola reibumā, sods būtu vēl bargāks.

Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs raidījumam “Bez Tabu” norāda, ka šajā gadījumā tiks izmeklēta gan konkrētā avārija, gan tiks ierosināta disciplinārlieta pret galveno inspektoru Intu Cīruli. ”Šī lieta policijai slavu nedara,” nosaka priekšnieka vietnieks un piebilst, ka likumsargi regulāri saskaras ar ceļu satiksmes negadījumiem, kur vainīgā persona pametusi notikuma vietu.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!