Tu esi šeit
Sākums > Latvijā > Par Deglava tilta nestspēju nav jāuztraucas, mierina Jakrins

Par Deglava tilta nestspēju nav jāuztraucas, mierina Jakrins

edzīvotājiem par Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada nestspēju nav jāuztraucas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” teica Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amata pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Jakrins norādīja, ka tilts ir pietiekami drošs pat sastrēguma stundās, kad uz tā sastājas virkne automašīnu.

Šobrīd notiek risinājumu meklēšana konstatēto balstu defektu novēršanu. Satiksmes departamentā arīdzan top uzdevums neatkarīgam ekspertam, kam atrastie risinājumi būs vēlreiz jāpārbauda.

Jakrins piebilda, ka pašvaldībai vienmēr ir izvēle – tiltu nojaukt vai atjaunot. Lai gan nojaukšana būtu bijusi labākais risinājums, pārvadu pār dzelzceļu Rīgā nav daudz, tāpēc iedzīvotājiem būtu vairākus gadus jāgaida jauna tilta uzcelšana.

Vēstīts, ka Augusta Deglava satiksmes pārvada balstu remontdarbu laikā atklāti iepriekš neparedzēti defekti, tāpēc būvdarbi apturēti. No 10. aprīļa uz pārvada noteikti smagā transporta pārvietošanās ierobežojumi.

Tilta ekspertīze ilgs līdz maija sākumam. Pārvada bojātie balsti tika konstatēti tikai pēc tam, kad tika demontētas zem pārvada esošās noliktavas. Iepriekš šie balsti nebija pieejami, jo kalpoja kā noliktavu starpsienas.

Pārvada pārbūvi par 4,27 miljoniem eiro veic lietuviešu uzņēmums AS “Kauno tiltai” pēc SIA “Inženierbūve” izstrādātā būvprojekta.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!