Tu esi šeit
Sākums > Nebūšanas > Darbā apsmiets britu grāmatvedis nozog no priekšniecības 260 tūkstošus, kurus notriec narkotikās un prostitūtās

Darbā apsmiets britu grāmatvedis nozog no priekšniecības 260 tūkstošus, kurus notriec narkotikās un prostitūtās

Nespēdams izturēt apsmiešanu darba vidē, Lielbritānijas autocentra “Mr Clutch” grāmatvedis Derens Karvils izdomāja amatu atstāj burtiski graujošā veidā – viņš no uzņēmuma konta nozaga 260 tūkstošus britu mārciņu un pusi no naudas vienā nedēļas nogalē iztērēja izklaidēs, ziņo medijs “The Daily Mail”.

38 gadus vecais uzņēmuma grāmatvedis nozagtos 170 tūkstošus iztērējis neprātīgā nedēļas nogalē, šņaucot kokaīnu un baudot augstas klases eskorta pakalpojumu sniedzēju sabiedrību.

Derens atzīstas pastrādātajā zādzībā, kura uzņēmumu novedusi teju līdz bankrotam, un skaidro, ka gribējis izbaudīt “vājprātīgu nedēļas nogali”.

Derens stāsta, ka laika gaitā pārskaitījis milzīgās naudas summas uz savu kontu tāpēc, ka nav spējis paciest izsmiešanu darbā. Vīrietis atzīst, ka viņam ir ļoti zema pašapziņa, un viņš ātri vien kļuvis atkarīgs no nakts dzīves prostitūtu pavadībā, “krāšņiem” cilvēkiem apkārt un narkotikām, kas, visticamāk, bijis kokaīns.

Aculiecinieki stāsta, ka Derens viesojies naktsklubos, un sākotnēji viņš ieradies klubā ar trim sievietēm, pēc tam jautri pavadot laiku un dzerot šampanieti. Nakts gaitā viņam pievienojušās pat deviņas vai desmit sievietes.

Galu galā, kad grāmatvedis sapratis, ka tiks pieķerts, viņš “gājis uz pilnu banku”, uzrakstot atlūgumu un ieskaitot savā kontā 170 tūkstošus.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!