Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > „Tabletes viņam vairs nepalīdz”: Kima Kardašjana pastāsta par vīra Kanjes Vesta garīgo saslimšanu

„Tabletes viņam vairs nepalīdz”: Kima Kardašjana pastāsta par vīra Kanjes Vesta garīgo saslimšanu

Žurnāla „Vogue” maija numurā lasāma intervija ar amerikāņu realitātes šova zvaigzni Kimu Kardašjanu. 38 gadus vecā sabiedrības dāma tajā pastāstījusi arī par sava vīra repera Kanjes Vesta (42) garīgo saslimšanu.

2016. gadā reperim Kanjem Vestam konstatēja bipolāros personības traucējumus. Slimībai raksturīgas pēkšņas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar maniakālu un depresīvu noskaņojumu. Pēc Kimas teiktā, viņas vīrs esot iemācījies kontrolēt savu veselības stāvokli.

View this post on Instagram

Morning ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Tagad mums viss ir labi. Kanjem šobrīd ir samērā mierīga stadija. Dažkārt gadās krīzes, bet mēs ar tām tiekam galā. Kad tuvojas lēkmes, mēs jau zinām, ko darīt,” žurnāla reportierim pastāstījusi Kima Kardašjana.

Kima apliecinājusi, ka vīrs nedzerot zāles. „Tabletes viņam jau vairs nepalīdz – tās viņu pārvērš pavisam citā cilvēkā,” paskaidro realitātes šova zvaigzne. Slimības dēļ reperim nācies izmainīt savu līdzšinējo dzīvesveidu – tagad viņš daudz mazāk koncertē un ceļo.

View this post on Instagram

morning

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Aizvadītā gada pavasarī paklīda baumas, ka Kima Kardašjana gatavojoties pieprasīt vīram laulības šķiršanu. Zinātāji tolaik apgalvoja, ka abi laulātie draugi guļot atsevišķās istabās, bet Kima konsultējoties ar advokātu šķiršanās jautājumos. Kardašjanu neesot apmierinājis vīra nestabilais emocionālais stāvoklis. Taču šīs runas neapstiprinājās. Tieši pretēji – pāris gatavojas vēl viena mazuļa ienākšanai ģimenē.

Kimai un Kanjem ir trīs kopīgi bērni: piecus gadus vecā Norta, trīs gadus vecais Seints un gadu vecā Čikāga. Šā gada janvārī kļuva zināms, ka Vests un Kardašjana gatavojas ceturto reizi kļūt par vecākiem. Līdzīgi kā trešo, arī ceturto bērnu slavenajam pārim iznēsājot surogātmāte.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!