Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Kivičs “metas virsū” Lienes bijušajam vīram: “Ir ļoti daudz ārkārtīgi pretīgu stāstu un melnu notikumu!”

Kivičs “metas virsū” Lienes bijušajam vīram: “Ir ļoti daudz ārkārtīgi pretīgu stāstu un melnu notikumu!”

Jau vēstīts, ka Latvijas skandalozākajam mīlētāju pārim – mūziķim Andrim Kivičam un viņa mīlniecei Lienei Skulmei – sākušās jaunas nedienas. Lienes bijušais vīrs, uzņēmējs Ārens Skulme vērsies bāriņtiesā ar iesniegumu, sievietein var draudēt ar savu trīs meitu aprūpes tiesību zaudēšanu.

Ļoti pārskaities par notiekošo ir Kivičs, paužot, ka “Lienes bijušais vīrs ir pēdējais cilvēks, kam vajadzētu rakstīt iesniegumu bāriņtiesā”.

“Bāriņtiesa Lieni ir aicinājusi uz pārrunām, ko mēs diemžēl nezinājām, jo vēstule bija aizsūtīta uz veco dzīvokli Pārdaugavā, bet mēs dzīvojām dzīvoklī Čiekurkalnā, ko rādīja realitātes šovā,” žurnālam “Vakara Ziņas” skaidro Kivičs.»

“Ir ļoti daudz melnu notikumu un ārkārtīgi pretīgu stāstu, par kuriem Liene pagaidām nerunās. Domāju, ka viņš tā arī nevar piedot un atlaist Lieni. Viņa aizgāja prom ar trim bērniem. Viņš nespēj redzēt Lieni laimīgu kopā ar mani, mīlestībā un apmierinātībā. To, ka viņa beidzot staro, dzīvo brīvi un pa īstam. Lienei vairs nav jātēlo, ka ir laimīga. Nav jābaidās no sava vīra un no tā, ka paliks bez līdzekļiem. Viņai nav jābaidās par nākotni. Liene ir kopā ar džeku, ko mīl. (..) Visus šos sešus gadus Liene audzināja bērnus viena. No bijušā vīra viņa saņēma uzturlīdzekļus. Ārenam nekad netika liegts satikt bērnus. 

Viņa arguments ir tāds, ka Lienes uzvedība ir neatbilstoša publiskajā telpā. Dzīvē viņa paša uzvedība bija ārkārtīgi drausmīga. Šis vīrietis nav nekāds prestižs cilvēks. Šim vīrietim ir laba reputācija tikai tāpēc, ka Liene klusē. Klusē, jo viņš diemžēl ir arī bērnu tēvs. Ja viņa sāks runāt, tas skars arī bērnus. Tomēr iesniegums pret Lieni bāriņtiesā, bērniem arī ir trauma. Tā ir nespēja atlaist cilvēku, neraugoties uz to, ka ir pagājuši seši gadi. Viņš Lieni ir gribējis savā laikā nopirkt, uztaisīt par kalponi un trofeju. Viņu nekad nav interesējis, ko Liene jūt dvēselē un sirdī,” klāsta Kivičs.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!