Tu esi šeit
Sākums > Auto > Video: Ķengaragā pēc pamatīgas avārijas cietušie šoferi iekausta jaunieti, kurš izraisīja negadījumu

Video: Ķengaragā pēc pamatīgas avārijas cietušie šoferi iekausta jaunieti, kurš izraisīja negadījumu

Kā jūs rīkotos, ja jūsu spēkratā ietriektos kāds pārgalvīgs šoferis? Noteikti sauktu policiju un risinātu incidentu likumā noteiktajā kārtībā. Pāris uzvilkti autovadītāji pēc šā rīta avārijas Ķengaragā gan tā nedomāja un avārijas izraisītājam pārsita degunu.

Otrdienas rītā Maskavas ielā netālu no krustojuma ar Prūšu ielu vienā kaudzē tika sastumtas piecas automašīnas. Avāriju izraisījis kāds jauns vīrietis ar sarkanu “Ford” markas auto. Puisis milzu ātrumā “nesies” pa sabiedriskā transporta joslu un pārrēķinājis savas spējas.

“Ar sarkano ”Fiestu” “nesās” pa autobusa joslu, brauca apmēram ar 100 kilometriem stundā. Tur priekšā bija ceļa strādnieki, kaut ko tur darīja. Acīmredzot viņš viņus ieraudzīja un sāka manevrēt. Cilvēki tieši stāvēja pie luksofora un gaidīja zaļo gaismu. Tā nu viņš visus ”paķēra”,” stāsta aculiecinieks Nikolajs.

Viens no sadursmē iesaistītajiem šoferiem pauž aizdomas, ka pie vainas ir ne tikai steiga, bet arī nekoncentrēšanās uz ceļu. Lai arī cik ļoti būtu jāsteidzas, redzot priekšā stāvošus auto, jebkurš šoferis laikus bremzētu.

“Vai nu viņš rakstīja īsziņas, vai runāja pa telefonu. Normāli ko tādu nevarēja izdarīt. Viņš vispār nesaprot, ko viņš dara,” saka avārijā iesaistītā ”BMW” šoferis Gints.

Tas viss tik tālu, kas attiecas uz negadījumu, taču diemžēl šim notikumam sekoja vēl nepatīkamāks incidents, jo pāris iesaistītie šoferi un ceļu strādnieki iesaistījās liekā vārdu apmaiņā ar vaininieku un pat puisi iekaustīja. Šoferiem jāatceras, – lai arī cik nepatīkami ir iekļūt negadījumā, kļūdīties var ik viens, un, ja pēc katras avārijas šoferi vicinās dūres, policijai būs ļoti daudz darba.

Šajā situācijā nav izslēgts, ka pret sitējiem var tikt ierosināts kriminālprocess, ja cietušais vērsīsies pie likumsargiem ar iesniegumu.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!