Tu esi šeit
Sākums > Pasaulē > Video: Par selfiju ar lidmašīnu draudēs nāvessods

Video: Par selfiju ar lidmašīnu draudēs nāvessods

Taizeme ir viena no valstīm, kur ceļotāji, nezinot likumu, var “iebraukt pamatīgās auzās”. Iespējams, pavisam drīz pārgalvīgajiem ceļotājiem piedzīvojums beigsies ar bargu sodu un varbūt pat… nāvessodu. Taizemes Aviācijas dienests sācis cīņu pret tūristu pūļiem, kas dodas uz ceļotāju iecienīto pludmali netālu no Puketas lidostas, lai uzņemtu “selfijus” ar zemu lidojošiem lidaparātiem. 

Aviācijas dienests uzskata, ka tūristi ar savām aktivitātēm var novērst pilotu uzmanību, tādējādi palielinot avāriju risku. 

Pludmale, kas atrodas līdzās lidostai Puketas valsts dienvidos, tūristiem ir kļuvusi iecienīta lidostas tuvās atrašanās dēļ. 

Vietējie uzņēmēji gan ir nobažījušies un atzinuši – tik bargs sods varētu sagraut tūrismu šajā reģionā. 

Puketas Starptautiskās lidostas vadītāja vietnieks Viskhits Kaeothaithiams (Wichit Kaeothaithiam) uzsver: “Drīz vien tūristu pārgalvīgās fotogrāfiju uzņemšanas šajā pludmalē būs pretlikumīga darbība. Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, tūristi, kas nelegālā veidā būs iekļuvuši pludmalē, lai tur uzņemtu fotogrāfijas, tiks bargi sodīti. Lidostas vadītāja vietnieks atzīst, ka bargākais sods varētu būt nāvessods.

Esam jau ziņojuši par to, ka Taizemē krimināli var sodīt tos, kas kritizē karali un karalisko ģimeni, pašsaprotami ir arī bargie sodi un pat nāvessodi par narkotisko vielu transportēšanu, izgatavošanu, realizāciju vai glabāšanu. Tāpat 2018. gada janvārī spēkā stājās smēķēšanas aizliegums ceļotāju iecienītajās Taizemes pludmalēs: Ko Samui (Koh Samui), Pataija (Pattaya) un Puketā (Phuket), kā arī Pračuapkhīrīkhanas (Prachuap Khiri Khan), Čonburi (Chon Buri) un Sonkhla (Songkhla) provincēs. Taizemē ir aizliegts ievest un lietot arī elektroniskās cigaretes. Par šādu pārkāpumu var tikt piemērots sods, tostarp ieslodzījums līdz 10 gadiem. Elektronisko cigarešu piegāde un pārdošana var tikt sodīta ar cietumsodu līdz pieciem gadiem apcietinājumā.

Video skaties nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!