Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Recenzija par Kiviča grāmatu

Recenzija par Kiviča grāmatu

Uzrakstīt atsauksmi Kiviča grāmatai laikam ir visgrūtākais uzdevums, kāds man jebkad ir dots. Galvenokārt tāpēc, ka negribu “dabūt pa seju”. Neskatoties uz to – šī būs godīga atsauksme, man neviens nav maksājis ķengāt vai cildināt Kiviča jaunāko “garadarbu”. Šis ir mans subjektīvais viedoklis.

Kivičš vienmēr ir bijis preses mīlēts. Nu kā var nemīlēt cilvēku, kurš vienmēr kaut kur iekuļas, par kuru visiem ir interesanti runāt, kura vārds spēj tirgot žurnālus un pelnīt klikšķus?! Es pati nekad neesmu bijusi liela “Z-Scars” vai paša Kiviča fane. Īpaši nesekoju viņa skandāliem un izgājieniem, jo mani tas vienkārši neinteresē. Man ir tīri vienalga, ko tu dari mājās, aiz aizslēgtām durvīm. Man ir vienalga, ar ko tu guli un kā tu guli. Bet pēdējie pāris mēneši (vai pat pus gads) ir bijuši neizturami! Nevar ne soli paspert nedzirdot jautājumu “Vai tu redzēji ko Kivičs atkal izdarīja?”. Pat vienkārši ieiet Facebook, lai pasmietos par kādu smieklīgu suņuku video, bija neiespējami, jo visur priekšā Kivičs. Tāpēc, kad vakar grāmatnīcā ieraudzīju “It kā Tu kaut ko zinātu”, sapratu, ka man ir jāsaņemas un jāizlasa. Lai zinu par ko iet runa un varu izteikt savu viedokli. Un godīgi pateikt – jā, izlasīju un tās pāris stundas es vairs nekad nedabūšu atpakaļ.

Man ir pāris lieli jautājumi – vai grāmatai bija redaktors un maketētājs? Jo izskatās, ka tāda nav bijis. Vai ekrānšāviņus no video un jauns.lv var saukt par personīgo arhīvu? Vai cilvēki, kuru vārdi un uzvārdi parādās Facebook Live ekrānšāviņā, ir devuši savu piekrišanu, ka viņu vārdi tiek publicēti grāmatā? (Ja atbilde uz šo jautājumu ir jā, tad man ar to nav nekādu problēmu)

a godīgi, vietām Andris pat izsakās ļoti loģiski un sāk pat šķist, ka no uzrakstītā strāvo sava veida inteliģence. Bet tā sajūta pāriet pēc pāris sekundēm… Autors grāmatā sevi neskaitāmas reizes slavē. Cik reizes var pie stieņa pievilkties, profesionāla sportista reakcija, cik litrus grādīgā var viens pats izmest, augstākā izglītība pedagoģijā… Kūl… Brīžiem sāka likties, ka mans IQ krītas par pāris punktiem. (Es pilnīgi noteikti par šo saņemšu draudus, bet ko nu vairs)

Ja ir viena lieta, par kuru es varu Andri uzslavēt, tad tās ir nodaļas par raidījumu “Rampas ugunis”. Var just, ka viņam šis raidījums ir bijis svarīgs. Ka viņš raidījuma laikā ir audzis kā raidījuma vadītājs un kā cilvēks. Un tad sākas tā visa KPV padarīšana. Nelīdīšu politikā un nekomentēšu savus uzskatus par šo visu, jo es tam vienkārši neredzu jēgu. Bet izskatās, ka ar KPV arī sākās sava veida lejupslīde.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!