Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Policija Latvijā aiztur pedofilu, kuram vecāki par maksu sūtīja savu bērnu kailfoto

Policija Latvijā aiztur pedofilu, kuram vecāki par maksu sūtīja savu bērnu kailfoto

Trešdien, 10. aprīlī, Valsts policija šodien par divām dažādām operācijām, kurās aizturēti pedofili. Viena no epizodēm pārsteigusi pat rūdītākos policistus.

Policijai izdevies aizturēt arī kādu 24 gadus vecu puisi, kurš savas pedofila tieksmes izvērsa kādā soctīklā, trīs viltus profilos uzdodoties par 14 gadīgu jaunieti, un masveidā uzrunājis 8 līdz 12 gadus vecas meitenes. Tās, kuras atbildēja uz komplimentiem, ātri tika ierautas bīstamā spēlē. Pedofils licis meitenēm fotografēties kailām, sūtīt kailbildes, pretējā gadījumā draudot izplatīt apkaunojošu informāciju par viņu. Viena no meitenēm to izstāstīja tēvam, kurš vērsās policijā. Atklājās vēl baisākas epizodes.

Valsts policijas Dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Oļegs Lavčinovskis norāda: “Šī persona vērsās ne tikai pie meitenēm, bet arī vecākiem. Ir identificēti divi gadījumi, kad persona vērsās pie vecākiem ar lūgumu nofotografēt bērnus kailus, apmaiņā pret materiālo atlīdzību. Diemžēl, bija cilvēki, kuri piekrita to izdarīt. Kopumā izmeklēšanā identificējām 12 cietušās meitenes. 11 bija vecumā no 7 līdz 13 gadiem, vienai meitenei bija 16 gadi.”

Tiesa gan, vecākajai meitene esot ar īpašām vajadzībām, un viņa uzskatāma par personu, kas izmantota bezpalīdzīgā stāvoklī.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!