Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Kivičs un Skulme Berlīnē noturēti par teroristiem

Kivičs un Skulme Berlīnē noturēti par teroristiem

Fragments no Andra Kiviča jaunākās grāmatas

ā gada sākumā Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme devās pirmajā kopīgajā ceļojumā ārpus Latvijas – uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Pāris par Berlīnē piedzīvoto izteicies visai skopi – publicētas tikai dažas bildes un lūgums pēc palīdzības, jo viņi nokavējuši lidmašīnu, lai atgrieztos Latvijā. Kiviča jaunākajā grāmatā “It kā Tu kaut ko zinātu” mūziķis atzinis, ka lielāko ceļojuma daļu abi pavadījuši, mīlējoties viesnīcas numuriņā, un viņi pat tikuši noturēti par teroristiem. 

Pāris kādā Berlīnes viesnīcas bārā, kas atrodas netālu no Brandenburgas vārtiem, vēlējušies pasūtīt glāzi šampanieša, tomēr zāles pārzinis atteicies viņus apkalpot, nepaskaidrojot – kāpēc.

Viņš grāmatā raksta: “Mums uzsita asinis, un, tā kā bijām iemalkojuši nedaudz viskija, saņēmos drosmi pateikt, ka vispār mēs esam no Krievijas slavenību pāris un, ja mums nelies, tad mums ir aizdomas, ka zālē ir paslēpts zils maisiņš, kurā mēs nezinām, kas ir.”

Kivičs atzīst, ka zilajā maisiņā esot atradies viskijs un ābolu sula, un tas patiešām bija pazudis. 

“Mums pašiem nelikās, ka tie ir terorisma draudi, bet tā nelikās restorāna pārzinim, kurš bija izsaucis policiju. Un ne jau parasto policiju.

Pēkšņi pie restorāna piebrauca divi busiņi, no kuriem ārā izlēca ap 15 bruņotu vīru ar “G-36” automātiem,

“Glock 17″ patronu pistolēm, bruņuvestēm un ļoti dusmīgām sejām,” situāciju apraksta mūziķis. 

Pāris sarunā ar specvienības priekšnieku izstāstīja, ka ir tūristi un tikai vēlējušies iedzert glāzi šampanieša. “Palieciet, kur esat, un ļoti lēnām izņemiet rokas no kabatām, – nokomandēja priekšnieks. Mēs ar Lieni lēnām izņēmām rokas no kabatām, un tad notika tas, ko es nekad mūžā neaizmirsīšu,” turpina mūziķis.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!