Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Porziņģis Liepājā jūras krastā būvē villu

Porziņģis Liepājā jūras krastā būvē villu

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Dalasas “Mavericks”, savā dzimtajā Liepājā būvē villu jūras krastā.

Viņš pie zemes īpašuma Nīcas novada piekrastes zonā 1,7 hektāru platībā ticis 2017. gada izskaņā. Porziņģis īpašumu ar vairākām būvēm iegādājies par 300 000 eiro. Tā atrodas blakus Latvijā augstākajai kāpai – Pūsēnu kalnam, kura augstums ir 37 metri virs jūras līmeņa.

Iepriekš kāpās iestaigātā atpūtnieku taciņa tagad ir aizšķērsota ar barjeru, pie kuras ir plāksnītes ar uzrakstu “Privātīpašums! Nepiederošiem ieeja aizliegta!” Tāpat turpat pludmalē ierīkots neierasti augsts pievilkšanās stienis.

Šajā īpašumā notiek reizē vairāku māju būvniecība, kas liecina, ka Porziņģis tur varētu pārcelties dzīvot kopā ar ģimeni. Porziņģa brāļi Jānis un Mārtiņš ir kopā ar Kristapu ASV, kamēr viņa vecāki Tālis un Ingrīda mitinās privātmājā Liepājas centrā.

Jau vēstīts, ka Porziņģis, kurš šosezon no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz “Mavericks” vienību, tiek apsūdzēts izvarošanā, bet šosezon viņš savainojuma dēļ laukumā tā arī neaizgāja.

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!