Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Pie Kiviča un Skulmes durvīm klauvē realitāte – no Lienes bērnu tēvs prasa uzturnaudu

Pie Kiviča un Skulmes durvīm klauvē realitāte – no Lienes bērnu tēvs prasa uzturnaudu

Pēc atgriešanās no ceļojuma pa Itāliju Latvijas šovbiznesa karstākā pārīša – mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās Lienes Skulmes – dzīvē atkal iestājusies realitāte. Kamēr Kivičs lepni prezentē savu grāmatu, kurai bez vāka beidzot esot arī tapušas lapas, jādomā, kā tikt galā ar finansiāliem rūpestiem.

Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, pēc atgriešanās no Itālijas dzimtenē mīlniekus sagaidījis vairākus simtus eiro liels parāds par elektrību, kā arī paredzama skaidrošanās ar bāriņtiesu par aizbildniecības tiesību atņemšanu Lienei Skulmei.

Viena no apspriestākajām tēmām, par kuru sabiedrība pauž sašutumu, ir Lienes novēršanās no saviem bērniem – trim meitām, kuras pašlaik dzīvo pie viņas bijušā vīra un atvašu tēva Ārena Skulmes. Daudzi prāto, kā Skulme, kas līdz šim rūpējusies par bērniem, attiecību dēļ spējusi krasi mainīt dzīvesveidu un atstāt meitas tēva apgādībā. Liene izsaukta uz pārrunām bāriņtiesā, kur viņai nāksies sniegt paskaidrojumus un atspēkot pārmetumus, kas met aizdomu ēnu pār viņu kā par bērniem gādājošu māti. Atbildīgās instances Skulmei pat esot noteikušas pārbaudes laiku…

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!