Tu esi šeit
Sākums > Politika > RD opozīcija nelolo cerības, ka līdz ar Ušakova atstādināšanu varētu uzlaboties domes darbs

RD opozīcija nelolo cerības, ka līdz ar Ušakova atstādināšanu varētu uzlaboties domes darbs

Rīgas domes (RD) opozīcijas partiju ieskatā, domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (S) atstādināšana no amata sevišķi neuzlabos sadarbību ar valdošo koalīciju, noskaidroja aģentūra LETA.

Aptaujātie opozīcijas partiju frakciju vadītāji pauda viedokli, ka personāliju nomaiņa Rīgas domes vadībā pašvaldības darbu nemainīs, jo pie varas joprojām būs “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” bloks.

Jaunās konservatīvās partijas frakcijas vadītājs Jānis Ozols (JKP) sacīja, ka “balsošanas mašīna” paliks nemainīga arī tad, kad mēra pienākumus pildīs Oļegs Burovs (GKR). “Protams, sadarbībā arī cilvēciskais faktors ir nozīmīgs, taču kopumā uzskatu, ka šis ir tikai tāds pārejas periods līdz jauna mēra iecelšanai. Visas tiesvedības Ušakovam būs izdevīgas pirms Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, jo ikvienam šajā situācijā ir izdevīgi būt par upuri,” pauda Ozols.

Arī “Vienotības” frakcijas vadītājs Vilnis Ķirsis sacīja, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra rīkojums, iespējams, iezīmējot “Ušakova ēras beigas”, taču “cīņa vēl neesot galā”. “Lietas mainīsies tikai tad, kad pašreizējā koalīcija sēdēs opozīcijā. Personāliju rotācija neko neizmainīs. Uz saprātīga attīstības ceļa Rīgu varēs nolikt tikai pēc kārtējām vēlēšanām,” piebilda Ķirsis.

Savukārt partijas “Latvijas attīstībai” frakcijas vadītājs Viesturs Zeps norādīja, ka sadarbība ar “Gods kalpot Rīgai” vienmēr esot bijusi miermīlīgāka nekā ar “Saskaņu”. “Teorētiski GKR varētu mums kaut kā vairāk nākt pretim, taču “Saskaņa” opozīciju fiziski neieredz. Viņi joprojām ir vienots bloks, tādēļ nedomāju, ka ievērojami kas mainīsies,” teica Zeps.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!