Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Kivičs un Skulme atklāj, kad, iespējams, atgriezīsies Latvijā

Kivičs un Skulme atklāj, kad, iespējams, atgriezīsies Latvijā

22. martā, tikai pāris dienas pirms prombraukšanas, māksliniece, skaistumkaraliene un sabiedrības dāma Liene Skulme salonā «Floriena SPA», kas atrodas Andreja Upīša pasāžā, par simbolisku samaksu pārdeva savu apģērbu, apavus un aksesuārus. Tāpat arī viņas mīļotais draugs – mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos bija izsludinājis automašīnas un mēbeļu izpārdošanu.

Lienes Skulmes andelēšanās jeb mantu izpārdošana notika salonā «Floriena SPA», kur Liene ar Andri apvienoja patīkamo ar lietderīgo, jo pēc mantu iztirgošanas pāris nobaudīja arī masāžu. Starp daudzajām lietām, ko Liene todien pārdeva, bija arī dāvanas, ko Lienei savulaik bija sarūpējis viņas bijušais vīrs un uzņēmējs Ārens Skulme.

Liene un Andris bija ļoti viesmīlīgi un tiem, kas atnākuši andelēties, bija sarūpēts cienasts.

Krāj kabatas naudu skaistuma uzturēšanai

Kā andelējoties asprātīgi minēja Andris Kivičs, visa iegūtā nauda nebūs veltīta labdarībai, bet gan Lienes skaistuma uzturēšanai. Pāris, pirms pameta Latviju, aktīvi pārdeva savas privātās mantas, kuras uz jauno dzīvesvietu līdzi nepaņemsi. Kā sarunā ar »Vakara Ziņām« pastāstīja Liene, nav noteiktas summas, ko pāris vēlas sakrāt. Iegūtie līdzekļi ir kā kabatas nauda, ko, dodoties ceļā, paņemt līdzi.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

One thought on “Kivičs un Skulme atklāj, kad, iespējams, atgriezīsies Latvijā

  1. Ļoti skumji. Vai latviešu valodas gramatika ir mācīta? Varbūt pirms publicēšanas iedot profesionālim izlabot daudzās kļūdas?

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!