Tu esi šeit
Sākums > Izklaide un Slavenības > Skulmei varētu atņemt bērnus; viņai uzlikts pārbaudes laiks – lieta nonākusi līdz bāriņtiesai

Skulmei varētu atņemt bērnus; viņai uzlikts pārbaudes laiks – lieta nonākusi līdz bāriņtiesai

Andra Kiviča un Lienes Skulmes trakumi soctīklos gan ir palikuši mierīgāki, tomēr jāsaka, ka dzīve šim pārim gan tāda nepaliek. Lienei izrādās ir saspīlētas attiecības ar viņas bērnu tēvu Ārenu Skulmi – teikts Intas Mengišas materiālā ”Bijušais vīrs grib Skulmei atņemt bērnus?” izdevumā ”Kas Jauns”.

Liene gan izvairās detalizēti stāstīt, kādas ir viņas attiecības ar bijušo vīru, vien atklāj, ka tās esot ļoti sarežģītas.”

Kā izrādās, tad līdz ar ”Kivičs. Pavisam privāti.” šova filmēšanas sākšanu, visas trīs Lienes meitiņas dzīvo pie tēta.

Bijušais vīrs pret Lieni ir vērsies pat ar iesniegumu bāriņtiesā. Atklājas, ka Liene ir pat izsaukta uz pārrunām! Viņai tur nāksies sniegt paskaidrojumus un atspēkot pārmetumu sarakstu, kas kas metis aizdomu ēnu pār viņu kā par bērniem gādājošu un labu māti.

Jāpiemin, ka pastiprinātu uzmanību viņas dzīvei cilvēki pievērš, galvenokārt, visu soctīklu nebūšanu dēļ. Viss sākās pēc brīža, kad publiski tika atklāts, ka viņa ir kopā ar mūziķi Andri Kiviču.

Ilgu laiku soctīklos bija dažādi brīnumi, negaidīti pārsteigumi un brieda pat boksa mačs, bet tagad viss ir puslīdz norimis. Pārim joprojām ir kopīgs šovs, bet viņi jau iepriekš solīja, ka Latviju pametīs, ņemot vērā, ka te ir ļoti daudz cilvēku, kas viņus atpazīst un viņi tiem nevēl labu.

Lai vai kā – abu mīlnieku dzīves met līkločus, dzīves krustceles un asuma tajās netrūkst. Informēsim Jūs, kad par notiekošo tiks noskaidrots kaut kas jauns. Vēlam veiksmi abu mīlnieku dzīvēs un turam īkšķus par to, lai viss nokārtojas!


BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!