Tu esi šeit
Sākums > Kriminālziņas > Divas “Tokyo City” restorānu direktores apsūdz aplokšņu algu maksāšanā

Divas “Tokyo City” restorānu direktores apsūdz aplokšņu algu maksāšanā

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā par aplokšņu algu maksāšanu pie kriminālatbildības sauktas divas restorānu “Tokyo City” direktores, pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Laura Majevska.

Tāpat tiesai nodoti procesi par piespiedu ietekmēšanas līdzekļu piemērošanu divām juridiskajām personām, kuru interesēs abas restorānu direktores izmaksājušas grāmatvedības uzskaitē neuzrādīto darba samaksu ievērojamā apmērā.

Aģentūra LETA noskaidroja, ka uz apsūdzēto sola sēdušās Dace Gaspažiņa-Korecka un Guna Rožicka. Publiski pieejamā informācija liecina, ka Gaspažiņa-Korecka bija direktore “Tokyo City” restorānā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā.

Saskaņā ar apsūdzību, divu restorānu “Tokyo City” direktores laika posmā no 2017.gada aprīļa līdz 2017.gada decembrim nolēma restorānu darbiniekiem daļu no darba samaksas izmaksāt skaidrā naudā, līdz ar to tās izmaksāja darbiniekiem darba samaksu, kas nav uzrādīta grāmatvedības uzskaitē jeb tās sauktās aplokšņu algas, tādējādi pārkāpjot darba samaksas noteikumus.

Raksts turpinās nākamajā lapā!

BNP

Atbildēt

Top
×

Pievienojies mūsu Facebook lapai!

error: Content is protected !!